Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanában kellemes izgatottsá...

Mostanában kellemes izgatottságot érzek ha a szülésre gondolok, megmarad ez az érzés akkor is ha majd tényleg elindul?

Figyelt kérdés

Jó lenne mert korábban csak félelem volt bennem, de ha ez a jó érzés megmarad, talán könnyebb lesz a fájdalmat is elviselni. Jól gondolom? Érzett valaki így, aki szült már?

38 hetes kismama


2008. szept. 24. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én ugyanígy érzek! Csak remélem, hogy az érzés megmarad!

Szintén 38 hetes mami

2008. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam megmaradt ez az érzés.És a szülést jó élményként éltem meg.

2008. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon vártam a szülést, egyáltalán nem féltem tőle. Az egész egy csoda, most már olyan, mintha csak filmen néztem volna. Mikor megszületett lányom, azt mondtam, ha csak ennyi egy szülés, akkor bármikor máskor is:)

Fájdalomcsillapítás nélül 3 óra alatt könnyen meglett, és ennek már 15 hete:)

Csak szép és jó érzésekkel gondolj a szülésre, én fájdalomra nem is emlékszem.Igen, feszített, és szét akartam szakadni, de konkért fájdalomra nem emlékszem. Komolyan!

2008. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Annyi különbséggel,hogy nekem nem volt ilyen pikk-pakk..1 éjszakán át vajudtam és nem voltam ott hogy kaparnom kéne a falat.Nagyon vártam és csodálatos volt..:-))Csodás szülést kívánok!:-)
2008. szept. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz majd meglátod!!!Az érzés pedig..........:)hidd el csak fokozódik majd benned!:)

Könnyű szülést kívánok!

2008. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, mégjobban elszállt a félelmem és remélhetőleg fokozódik a kellemes várakozás :)
2008. szept. 25. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!