Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalatotok van a...

Bogica0616 kérdése:

Milyen tapasztalatotok van a császármetszéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A babám nem fordult még így a 37. hét végére, az ultrahangos orvos azt szeretné ha időpontot kérne a terbesgondozast végző orvosom császármetszésre. Tartok nagyon tőle. Nektek mi a tapasztalotok?
2016. máj. 19. 19:33
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért telefonról írogatok.
2016. máj. 19. 19:34
 2/23 anonim ***** válasza:
Pontosan miről? Én nem szültem még de voltam benn műtéten többön is, ha ilyesmi érdekel.
2016. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Reméljük befordul még addig. Pontosan mire vagy kíváncsi? Én császárral szültem, igaz sürgősségivel, de kérdezz nyugodtan. :)
2016. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Engem előtte való este befektettek, reggel 7-re frlkellett mennem a szülészeten.

Kaptam infúziót és vártunk a férjemmel h mikor tolnak be....

Előttem bejött 2 sürgősségi így 10:00kor keültem be.

Megkaptam az gerinc szűrőt ( nem fájt, csak egy pici szúrást éreztem)

Lefektették át ágyra, elkezdték kopogtatni a lábam, még vízzel locsolni h érzem e.

Bementek ( gondolom) Betadinnal, jó alaposan.

Elkezdett vágni a doki.

A vágás után a másik dokival szétrángattak.( Nem fáj, de érzed...)

Aztán már kint is volt a baba 10:38

Elvitték megnézték, majd odaadta a szülésznő őt egy puszira és vitték is el.

Apa nézhette kintről ( üvegfal mögül) a szülést, és ő ment a babával.

Kiszívták közben a vért,összevartak.

Tovább tartott mint az első része mert kb 11:30 körül vitték a szobámba.

Itt 12 óra egyhelyben fekvés.. a babát behozták nekem , aztán fürdőzésre bevitték és éjjelre is.

Reggel jött a nővér h segítsen felállni.

Kivette a katétert,stb

Az első felkelésnél kicsit szédültem, de nem volt vészes. A fájdalom is kibírható ( rosszabbra számítottam)

Egy hét múlva varratszedés, nem is éreztem.

6 hét és kutya bajom se volt.

Remélem mindent leírtam amit tudni szeretnél volna.

Jó szülést!

2016. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazából mindenre. Közeleg az idő, mert ha jól tudom a 39. héten megcsinálja. Nagyon nem szeretem a kórházakat pepanikolok ha ra gondolok, hogy ott kell benn lennem, hogy vizsgalgatnak, hogy felvagjak a hasamat. Szóval igazából azt szeretnem tudni veletek mi történt? Meddig voltatok benn? Hogyan éltétek meg, vagy veszeltétek át? Mit tettek veletek?
2016. máj. 19. 20:25
 6/23 A kérdező kommentje:
Hozza teszem én termeszetes szülésre készültem fel, epiduralas nélkül. Nem mondtak eddig, hogy esélyes a császármetszés.
2016. máj. 19. 20:27
 7/23 anonim ***** válasza:

Én császáros vagyok, de altattak közben, úgyhogy csak annyit tudok mondani, hogy az érzéstelenítő nem fáj, az első felállás annál inkább. :S

Ha nem baj kérdező:

Utolsó!

És amikor kitisztítottak miután kivették a babát milyen hangokat hallottál(szívás, ilyesmi...)?Mondták mit csinálnak?

Még 1x bocsi kérdező!

2016. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Én rosszul éltem meg, az altatás miatt, és azért is, mert amíg be nem toltak a műtőbe meg sem fordult a fejemben, hogy császár lehet a szülésem vége.Kis naív voltam...

2016. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Amikor én asszisztáltam császárnál akkor elmondták az anyukának hogy mit fognak csinálni a babával, de hallani nem lehetett mivel egy másik szobába vitték zárt ajtó mögé, ahol apukával volt. (1-es voltam)
2016. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
En a csaszar alatt vegig beszeltem az anesztesel. Ossze - vissza mondtam minden baromsagot. Ott kacagott a csaj, de mondtam, hogy ne haragudjon, de ha nem beszelek akkor elalszok de ugye olyankor nem szabad igy kellett valami ami ebren tart. Semmit nem ereztem. Csak hallottam amikor mondtal, most kiforditjak a mehem, kipucoljak, meg ilyenek.
2016. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!