Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S! Első babás vagyok,...

S. O. S! Első babás vagyok, nem tudom eldönteni, hogy ez most magzatvíz?

Figyelt kérdés

Nem rég annyit éreztem, hogy víz szerű, színtelen dolog jön belőlem, nincs szaga sem, se pisi se másmilyen. Baba mocorog, fájást nem érzek! Nyákdugóval nem találkoztam.. Eddig is volt folyásom, de soha nem volt ilyen "híg"

Azóta eddig semmi..

Azt mondták, hogy ha úgy érzem, hogy szivárog akkor zuhanyozzak le és ha utána is olyan leszek, akkor az bizony magzatvíz.. hülyeség? Help me please! 39hkm


2016. máj. 25. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy magzatvíz volt, előfordul, hogy a fájások csak órák múlva indulnak el. A zuhanyzás jó ötlet, ha utána is megjelenik, irány a szülészet.:-)
2016. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Eszter76 ***** válasza:
Ha elképzelhető, hogy magzatvíz, akkor irány a kórház! Max. hazaküldenek, ha mégsem az.
2016. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lezuhizok és várok! Ha utáni is jön,mindenképp indulunk.. :) De nagyon virgonc a kicsi fiú, szóval bizonytalan vagyok teljesen..
2016. máj. 25. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2016. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Abba maradt, kb biztos, hogy nem az volt..:/
2016. máj. 26. 09:09
 6/9 Eszter76 ***** válasza:
Azért a dokiddal beszélj. És kitartás, már nincs sok hátra! :-)
2016. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Keddre hívott vissza, de, ha addig van valami megyek..Jó lenne, ha már addigra jóól megölelgethetném.. Bár ez a bébi nagyon nem akar kibújni.. :(
2016. máj. 27. 09:50
 8/9 anonim ***** válasza:
az,hogy virgonc,nem zárja ki,hogy magzatvíz volt,nekem burokrepesztés után meglepően sokat mocorgott (később már nem,de azután igen mikor elkezdett folyni)
2016. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na hát az uraság a mai napig bent tanyázik, tehát nem az volt...:)
2016. máj. 28. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!