Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 10 hónappal...

Szülés után 10 hónappal normális még az ömlő, élénkpiros vér menzesz alatt? Ilyen még sosem volt, de ha más tapasztalt hasonlót, akkor megnyugtathatna, hogy normális.

Figyelt kérdés

Nem fáj, nem görcsöl, illetve csak a fejem, de ilyen tiszta és sok vér még sosem volt, csak szüléskor.

Kb. 3.4. ciklusom szülés óta, az előzőek normálisak voltak.

4 napja és először normális is volt, de most már ijesztő.

A kórházba be tudok menni, de nem tudok hirtelen 2 kisgyereket magára hagyni, azért itt kérdezek, meg a netet túrom jelenleg.



2016. jún. 4. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem most fél éves a kisbabám, második baba. Az elsőnél semmi nem változott a vérzéssel, csak elmúlt teljesen a hasfájás és a mellfeszülés. Most sem fáj semmim, de erős lett a vérzésem, annyira, hogy régebben még első nap is elég volt 2 tampon, most meg óránként kell cserélnem. Először azt hittem, hogy kitágult a hüvelyem és nem tudom jól felrakin a tampnt, és elfolyik mellette, mert ahogy felhúztam tamponcsere után a bugyit, már olyan is lett a tisztasági betét. Rájöttem, hogy a vérzésem lett erősebb, mert 1 óra múlva már cserélnem is kellett, mert tiszta vér lett a betét is. Olyan rossz, mert nem merek menni ilyenkor napokig sehova, mert félek, hogy minden parcek alatt tiszta vér lesz. Serintem kérdezz meg egy dokit azért.
2016. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 eve szultem, es azota nekem is nagyon eros, elotte sosem volt ilyen. Csak ugy omlik, 1-2 napigbem us tudok menni sehova.
2016. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ilyesmi most, mint amit írsz.

Óránként kell cserélni és alvadt darabos is. Az a fura még, hogy régebben nem ilyen tiszta piros volt a vér, most mint amikor elvágom az ujjam és 4 napja csak erősödik fájdalom nélkül. Remélem még ez is lehet normális. Dokit persze felkeresek, de jó lenne nem kórházba menni hétvégén így, mert akkor az min. fél nap.

2016. jún. 4. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. Ezzel nem kell korhazba menni, a legtobb embernek megvaltozik a szules utan. Nekem is elenkpiros, nagy alvadt darabos.
2016. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!