Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenérzéseitek, fájdalmaitok...

Milyenérzéseitek, fájdalmaitok, vérzésetek volt császár után 2 héttel?

Figyelt kérdés

Minden egyes tüsszentésnél,köhögésnél nagyon fáj a méhem. Néha még a felállás is fáj,de akkora legjobban mikor sokat járkálok, de pinenni nem nagyon vanidő,mert 2,5 éves fiam gondoskodik a mozgásról :D

Vérzésem múlthéten alig volt, de az utóbbi 3 napban elég érdekes, erős színű.

Ti hogy éreztétek magatokat?


2016. jún. 8. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Rosszul szerencsére nem ereztem magam es miután a varrat szedés is megvolt nem is huzott a bőröm.

Hozzad képest akkor elég jol megúsztam.

Kb 4.-5. hétig volt vérzésem

2016. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen az "erős színű"? Ha elkezd darabos lenni vagy bűzös, akkor azonnal, gondolkodás nélkül menj orvoshoz, mert ez okozhatja egy bent maradt méhlepény darab is, ami veszélyes.
2016. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, tüsszentés, köhögés halál volt, húzódott is a seb. bal oldalt fájt, nyomott. a felállást is óvatosan csináltam.


én tudtam pihenni, de azért már kimentünk a gyerekkel akkoriban már egy hete, szóval azért ténykedtem is.:)


lelkileg nagyon jól voltam, hogy túl lettem a terhességen és meglett a gyerek!:)

2016. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon bordó, de nem darabos
2016. jún. 8. 20:51
 5/7 A kérdező kommentje:
inkább vé szagú mint bűzös
2016. jún. 8. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
2 héttel utána már egész jól voltam, csak az első hét volt rossz. Jó, tösszentés, köhégés, nevetés még fáj, hirtelen felülni az ágyból is. Vérzésem már csak kevés, tisztasági elég volt. 3. hétre már semmim se fájt, már 2-3 órákat sétáltunk, háztartás, stb.
2016. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak fájdalmaim, viszont a vérzés gyanúsan kevés lett 1 hét után, ami volt is az is sötétpiros, nyúlós. Bár nem éreztem magam lázasnak, megmértük a hőmet és magas lázam volt. Visszakerültem a kórházba, megállapították, hogy a méhszáj túl hamar zárult be, másnap meg is műtöttek.
2016. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!