Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uszokiban túlhordás esetén...

Az Uszokiban túlhordás esetén mikor indítják meg a szülést, ha nincs fogadott orvosom?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom minden nap néznek magzatmozgást, szívhangot, meg talán méhszájat. Ha minden rendben akkor nem sürgetik a 41. betöltött hétig, és ez nem fogadott vagy nem fogadott orvos kérdése. Amúgy az Uzsokiban szerintem csupa jó nőgyógyász-szülészorvos van, kivétel nélkül lelkiismeretesek, szerintem ne aggódj.
2016. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még nem tartok ott, csak mostanában annyit olvasok túlhordásról, meg szülés indításról, meg hogy a kiírt napon megindítja valamelyik orvos. Mindenesetre reméljük a legjobbakat. :)
2016. jún. 16. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem hordtam túl, sőt a 37. héten szültem. Nem voltak fájásaim és nem tágultam, de folyt a magzatvíz. Reggel 8-kor már a kórházban voltunk és estig vártak, hogy beindul-e. Szóval egyáltalán nem sürgetnek, sőt...

Nekem sem volt fogadott orvosom, mégis több orvos is benézett hozzám időnként. Nagyon elégedett voltam és másodszorra sem fogadnék orvost. Szerintem ne aggódj!

2016. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Végül megindult? Minden rendben ment?

Megnyugtató ilyen történeteket olvasni. :)

2016. jún. 17. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem néztem a gyakorit a napokban. a 2. válaszoló vagyok. Nem indultak be a fájások, és mivel nem tágultam plusz fájások sem voltak, viszont folyt a víz, ezért császármetszés lett. DE ezzel is minden a legnagyobb rendben volt! Nekem semmi gyulladás , semmi hasonló nem volt utána. Abszolút úgy éreztem,hogy jó kezekben voltam!
2016. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és jó babázást kívánok! :)
2016. jún. 22. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!