Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapestiek, melyik kórházban...

Budapestiek, melyik kórházban szültetek? Hogy voltatok megelégedve vele és az orvossal?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szt Imre kórházban szültem kétszer, két külön dokival, mindkettővel és a kórházzal is nagyon meg voltam elégedve. Egyedül a csecsemősök egy része volt gáz.
2016. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

3 esetet tudok mondani:

-barátnőm sote2 2015-ben, fogadott orvos, a csecsemősök kikészítették, a hely koszos volt, de az orvosával elégedett volt, a műtétje is szövődménymentes volt

-a másik barátnőm 2016-ban péterfy, fogadott orvos, szintén császár, nagyon elégedett volt, alapítványi szobában voltak.

-én 2016-ban a kútvölgyiben, családi szobában voltunk, szintén császár, tökéletesen elégedett voltam mindennel (nem volt fogadott orvosom), de a csecsemősök ott se tartoznának a baráti körömbe, csak ott muszáj viselkedniük.:)

2016. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szt János.

A következőt is ott akarom majd szülni, az orvosomnál.

Mindennel megvoltam elégedve, bár a szobában nagyon meleg volt és lehetett volna jobb állapotú, dehát kórház nem wellness😃

2016. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

SOTE2. várandós osztály szuper, 6 hétig élveztem :D az tényleg jó, normális, mindenki kedves, minden szervezett.

ennek szöges ellentéte a gyermekágyi osztály, katasztrófa. szerencsére az egy hét volt csak, másoknak meg pár nap.

az orvosom miatt szültem itt, ő az orvosom 13 éve, szóval vele elégedett vagyok nagyon :)

de már nem ott dolgozik.

2016. jún. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szt. Imrében szültem ősszel ügyeletes orvosnál, sürgősségi császár lett a vége mert nem tágultam eléggé. Teljesen elégedett voltam mindennel és mindenkivel, a fürdők lehetnének jobb állapotban de nem vészes. Sokan szidják a csecsemősöket, velem normális volt mind, segítettek ők is amikor kellett.
2016. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Margit. Elégedett voltam. Kifogásaim csak a takarítók munkájával meg a kaja mennyiségével volt. Minden más OK volt.
2016. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szt. István-ban,3x.Én mindennel elégedett voltam.Fogadott dokim,és szülésznőm is volt,és a 3.-nál 1 ágyas(nem fizetős)szobában voltam.
2016. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Sote I -en fogok szülni, nővérem 2x szült ott, minden rendben van ott kivéve a látogatás.. azt elég sőt nagyon rosszul oldják meg.
2016. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!