Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek a miskolci Semmelwei...

Szültetek a miskolci Semmelweis Kórházban? Véleményetek? Ki volt a fogadott orvosotok (ha volt) és mennyire voltatok megelégedve vele? Szívesen fogadok minden választ!

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb kórház a közelben. Én 2011ben szültem ott, és nagyon meg voltam elégedve mindennel. Szépek a szülőszobák, egy személyesek, kedves a személyzet. Nekem volt fogadott orvosom, mert a védőnőm buta és nem mondott semmit semmiről. Így az első babánál kellett valaki aki segít. De már nem fogadnék.
2013. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
a kórház nagyon jó. a szobák asszem mind 4 ágyasak, egy 2 ágyast láttam, de ott ugye Hardonyi betegei kapnak helyet. a wc tiszta. vittem wc ülőke takarót, de nem is használtam. az ágynemű,hálóng tiszta és kényelmes, megbántam, hogy vittem sajátot. dokim Gubás volt. a csecsemősök egy-két kivételtől eltekintve mind kedves, segítőkész. szülésznő volt egy nagyon paraszt. összességében meg voltam elégedve.
2013. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. ezek szerint nem voltál elégedett az orvosoddal?É sem tudom mit csináljak. sok doki van, nehéz a választás.
2013. jún. 28. 20:54
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is!
2013. jún. 28. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

feburár 11-én szültem 9-én feküdtem be mert görcsöltem...36 hetes voltam...nem volt fogadott dokim...11-én toltak császára mert leromlott a szívhangja a lányomnak...azonnal toltak...rendesen voltak nagyon...volt 1-2 paraszt valóban ahogyan zsófia is fogalmazott de tényleg minden szép és tiszta...mondjuk ez attól függ h bánnak veled h te milyen módon beszélsz velük...úgymond ha kicsit "nyalizol" meg kedveskedsz (itt nem ajándékra gondolok hanem csak szavakra) mindjárt normálisabb mindenki...:)

nem bántam meg h nem volt fogadott dokim...

2013. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 2011-ben szültem a Semmelweisben. Mindennel nagyon elégedett voltam, de tényleg van 1-2 paraszt szülésznő. A kórház és a szobák nagyon tiszták. A szülőszobák is szépek, 1 ágyasak. Hálóinget én azt javaslom 1-2 darabot vigyél, mert ha meglátogat valaki nem biztos, hogy a kórházi no gombós, szexi, cicikitevősbe akarod fogadni. :-) Fogadott dokim Szemán György volt, vele is nagyon elégedett voltam. Ha újra kismama leszek akkor ismét itt fogok szülni, ismét Szemánnál. De most szülésznőt is fogadok, mert császárom volt és nagyon akarom, hogy másodszorra sikerüljön természetesen. Sokan mondják, hogy egy lelkiismeretes szülésznő ebben nagy segítség.
2013. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hálóinget megfogadom, nem felejtem el:-)
2013. jún. 29. 16:18
 8/14 anonim ***** válasza:
már új hálóingek vannak, meg van rajtuk az összes gomb :P
2013. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm, azért lehet viszek majd 1 szépet:-)
2013. jún. 29. 16:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 2 hónapja szültem ott,én nagyon megvoltam elégedve mindenkivel annak ellenére is,hogy nem volt fogadott dokim sem szülésznőm.Én Gubás doktornál meg Gönczi Nóra szülésznőnél szültem,teljes mértékben kedvesek és segítőkészek voltak.A gyermekágyas osztályon nagyon kedvesek voltak a nővérek,a csecsemősök is nagyon segítőkészek és kedvesek voltak.

Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a kórházzal!!Szivesen szülnék ott mégegyszer.Én 8 napot töltöttem a kórházban (4 napot szülés előtt-4 napot szülés után),de nekem nagyon kellemes emlék ez a 8 nap.Tiszták a kórtermek,a szülőszobák is nagyon szépek,klimatizáltak,szóval nagyon szépen fel van újítva az egész szülészet.


8 hetes kisfiú anyukája

2013. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!