Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Konkrétan hogyan zajlik le...

Konkrétan hogyan zajlik le egy szülés?

Figyelt kérdés
14/L tudom hogy elég korai hogy ezt kérdezem és még bőven van hátra jópár évem eddig, de akkor is! Fogalmam sincs erről, hogy mi hogy van, és én az ehhez hasonló dolgoktó félek! Arra lennék kíváncsi hogy egy átlagos szülés hogy zajlik le?
2016. jún. 30. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan, hogy átlagos szülés, nincs :)
2016. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A google a barátod!
2016. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magzatvíz folyással, vagy görcsökkel indul, amelyek a menstruációs fájdalomra hasonlít. A teljesen zárt méhszájnak a vajúdas alatt kell annyira kitágulni, hogy kiférjen a baba. Ez egyre gyakoribb fájásokkal jár, melyek egyre erősebbek. Ez lehet pár óra, vagy 24 óránál több is.

Pl az 5 perces fájások azt jelenti, 5 perc eltelik két fájás kezdete között és a fájás maga 0,5-1 percig tart.

Amikor a méhszáj kitágult, akkor jön a kitolás, ekkor megy végig a baba a hüvelyen, ez a szakasz pár perctől 2 óráig terjedhet.

A szülés fáj, nagyon, de megéri!

2016. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# igen gondoltam! :)

2# köszi, nincs kedvem se végignézni, se semmi mást. Nem véletlenül kérdeztem meg itt!

3# köszönöm, erre voltam kíváncsi! :)

2016. júl. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!