Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek mikor indult be a...

Nektek mikor indult be a szules? Volt elotte valami, amiből gondoltátok, hogy be fog indulni aznap/másnap?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egész terhesség alatt nem dagadt a lábam, viszont szülés előtt 2-3 nappal nagyon feldagadt. Az utolsó napokban már folyamatosan keménynek éreztem a hasam.

Hajnal 2 vagy 3-kor kimentem pisilni és pici véres pecsételést vettem észre a bugyin, majd éreztem, hogy húzódik a hasam. Elkezdtem nézni az órát, hogy hány percesek, és hajnal 4 köröl felhívtam a dokit, aki mondta, hogy menjek be, mert szülni fogok. (Nálam nem folyt el a magzatvíz, burkot repesztettek.) Én nem vártam meg az 5 perces fájásokat, meg ilyen hülyeségek, egyből vágtuk be magunkat a kocsiba, 6-ra a kórházban voltam. Kaptam antibiotikumot, nézték a fájásokat.

A poén: 8-kor érkezett meg a doki és mivel előző nap is 1 ujjnyira voltam, és azóta semmi nem változott, haza akart küldeni 5 perces fájásokkal (gondolom, hogy csak fantom fájás), de aztán mégsem (mondjuk haza se mentem volna), és burkot repesztettek.

2016. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első terhességemnél délután 5 körül éreztem nagyon enyhe görcsöket kb 1 órán keresztül.Aztán elmúlt.Hajnal 4-kor ébredtem erre újra és 5 percenként jelentkeztek:) 2,5 óra múlva megszületett a babám.A második indított volt.A harmadiknál délben éreztem mintha roppant volna vmi(nem fájt) a keresztcsontom tájékán.Onnantól estig nagyon gyenge mensi szerű görcsök.Akkor már tudtam hogy éjjel tuti menni kell ezért mindent elrendeztem magam körül.Este is annyira gyenge volt hogy elaludtam.Éjfélkor ébredtem arra hogy egy nagy rúgás egy fura hang(mintha vizes lufin húznám a kezem:)kb)És távozott egy kicsi magzatvíz.Megrepedt a burok.2.45 kor megszületett a kisfiam.Előtte 3 nappal távozott a nyákdugó.Csak az utolsó gyermeknél vettem ezt észre.
2016. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!