Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikorra behuzza a gorbe az...

Amikorra behuzza a gorbe az ovut, aznap van peteeres? Tehat masnap mar keso probalkozni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleve nem mindig jó helyre húzza be. Nekem 6 nappal előbbre húzta be, de én tudtam, mikor volt ténylegesen.

Másnap még nem késő próbálkozni egyébként.

2015. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Meg kell tanulni értelmezni a görbét, sokszor semmi köze a valóságnak ahhoz, ahova a GÉP behúzza. Másrészt a görbe arra való, hogy lásd, hogy működik a ciklusod, megvan-e peteérés, felmegy-e szépen a hő, mikor érdemes leghamarabb tesztelni. Arra nem alkalmas, hogy megmondja mikor kell próbálkozni, mert csak utólag olvasható le belőle a repedés időpontja.


A próbálkozáshoz amúgy nem kell tudni az ovuláció időpontját, nekem az vált be, hogy a ciklus 10. napjától kétnaponta összebújtunk, és ezt folytattuk az ovu utáni egy hétig. Így semmi jelentősége a repedés pontos időpontjának, mert mindig volt készenlétben spermium.


36+2 hkm

2015. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :) azert kerdeztem,mert mi is 2 naponta egyutt vagyunk,menzesz elmulasatol,de 25.-ere huzta be a pémet. Aznap egyutt voltunk,viszont tegnap nem. Ma igen.


Es arra voltam kivancsi,hogy ha aznapra huzta be,akkor az aznapi egyuttletbol sikerulhetett-e nagy esellyel a baba,mert masnap nem voltunk egyutt.


De ezek szerint nem biztos,hogy akkor repedt a tuszo,tehat lehet hogy ha tegnap egyutt vagyunk,sikeresebb lett volna! Aaah nem is tudom miert vezetek gorbet,ha nem is ertek hozza :(


Egyebkent a hom megindult felfele,de meg siman visszaeshet.

2015. dec. 27. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel a gorbed,megnezzuk ;)
2015. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!