Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki fog június közepe táján...

Ki fog június közepe táján szülni (a Bajcsyban)?

Figyelt kérdés

Kismamák! Féltek, aggódtok esetleg már? Mindent megvettetek? Milyen érzések kavarognak bennetek? Hogyan viselitek ezeket a heteket? Minden érdekel!

Egy 31 hetes kismama


2010. ápr. 14. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 31 hetes vagyok és június közepére vagyok kiírva.


Mi már mindent megvettünk, a 17.héttől kezdtünk el apránként vásárolni. Mára már megvan minden. Most majd jön a sok mosás (van amelyik ruhát használtan kaptuk), májusban a kiságy összeszerelése és a többi :)


Én ezt az időszakot teljesen jól viselem. A 6-12. hét között voltam nagyon rosszul. Utána aggódtam bizonyos dolgok miatt - alacsony AFP, genetika, utána a cukorterhelés miatt, mindig volt valami. Mostanra nyugodtam le. És mióta 4D-n láttuk a babát :)

Kislány lesz, a nevét még nem tudjuk biztosra, van még pár alternatíva "bent".


Panaszom jelenleg nincs, a 24. héttől nagyon fájt a derekam, de vettünk szoptatós párnát, míg a baba meg nem születik, addig én használom.


Szedem a Magnerot tablettát, napi 1 szemet. És szedek napi 1 Neo-Ferro-Folgammát is. És iszom a Hipp Natal szirupot, emellé nem szedek külön terhesvitamint. És most iszom a Stodal homeopatias szirupot, mert jól megfáztam és nagyon fáj a torkom :(

A vérnyomásom alacsony mióta terhes vagyok, ezt tejeskávéval próbálom kompenzálni.


A szülésre lelkileg készülök, bár a programozott császár jobban kiszámítható, ennek örülök. A szemem miatt lesz amúgy. Sajnos így a Párom nem jöhet be, ez fájó pont, de legalább a baba születése meglesz 1 óra alatt. Bár kb 25 éve nem voltam kórházban...a kórházi léttől azért félek és a sok infúziótól.


A mai napig mindent csinálok, rendben tartom a házat, főzök, eljárok vásárolni, még cipekedek is - igaz nem sokat. Járok naponta sétálni. A Párommal rendszeresen élünk nemi életet is, egyáltalán nem ment el a kedvünk tőle és az orvos sem tiltotta meg.

A méhszájam állapota 2000-es, de nekem az elejétől fogva ilyen, genetikailag megrövidült. Szóval emiatt nem kell külön feküdnöm.


Kilók: most tartok 11 kilónál. Alapból nem voltam vékony, szóval baba előtt is volt hasam. Így a külvilág szinte nem látja, hogy babát várok. Ez kicsit rossz, mármint nem mások véleménye érdekelne, hanem egy kicsivel több kedvesség. Hogy pl buszon jó lenne leülnöm, ha valaki átadná a helyet. Vagy nem szeretem ha a vérvételnél rám szólnak hogy ne menjek be soron kívül, és néznek nagy szemekkel rám hogy tényleg 30 hetes vagyok?


Hirtelen ennyi minden jutott eszembe.

Na de most már Te jössz, várom én is a választ, és mindent ami Benneteket érint :)

2010. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors és részletes választ, írtam neked priviben választ!:)
2010. ápr. 14. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én november végén szültem ott. Ha bármi kérdésed van, írj privit, szívesen válaszolok.
2010. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a hetekben fogok ott szülni... Aggódni kezdek.. a szüléstől. De már hihetetlenül várom a manómat. Jó lesz végre megismerni. :) Fizikailag remekül vagyok. Bár a hátfájás napról napra erősödik. Mostmár annyit mozog a drágám, h azt se tudom, h mikor alszik. Alszik-e egyáltalán. :)Mi mindent most szereztünk be. Sőt, még mellszívóm pl nincs is. Te hogy vagy?

Kellemes babavárást!

2010. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én jól vagyok, habár a hát-, és derékfájás nálam is megvan, és egyre rosszabbul alszom éjszaka. Egyre jobban aggódok, izgulok, bennem van a zabszem, félek a bizonytalanságtól... Szeretnék már túlesni rajta, hogy őszinte legyek. Ti hogy vagytok?

2010. máj. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!