Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Molnár Imre szülés-...

Dr. Molnár Imre szülés- nőgyógyász a Bajcsyban, vagy korábban a Jahn Ferenc kórházban milyen összeget kért a szülésért?

Figyelt kérdés
Érdekelne a normál szülés és a császár tarifája is.
2011. márc. 9. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

2008-ban 100eFt volt a tarifája (a terhesgondozáson futottam össze egy kismamával, ő mondta).

Ő a dokid??

2011. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi. Igen, ő a dokim, de a terhes gondozáson még nem beszéltünk az anyagiakról.
2011. márc. 10. 16:44
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak befolyásolni, de erről a dokiról én még jót nem hallottam/tapasztaltam. Egy ideig hozzá jártam (még nem terhesen, 2007-ben), nála taplóbb dokival életemben nem találkoztam. És ezzel nem csak én vagyok így. A 18. ker. sztkból ugyan közös megegyezéssel jött el, de nem önszántából. Több nő tett ellene panaszt...

Persze lehet, hogy már nem ilyen, csak nekem nagyon rossz tapasztalatom volt vele, én biztos, hogy nem mennék még csak a közelébe sem.

2011. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Uhh! Nagyon köszönöm, hogy elmondtad. Nekem még nem volt vele kapcsolatban rossz tapasztalatom, sőt, velem mindig nagyon kedves, de így azért fontolóra veszem a továbbiakat.


Ettől függetlenül az összeggel kapcsolatban továbbra is tájékozódnék, így várom a további válaszokat is!

2011. márc. 11. 13:05
 5/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Nyilván azon kevesek közé tartozom, akiknek semmi problémájuk a Molnárral. Én kb. 10 éve járok hozzá, de velem soha nem volt bunkó, vagy arrogáns. Olvastam itt olyasmit, hogy kétértelmű vicceket mond vizsgálat közben. Én ilyesmit sem tapasztaltam soha. Néha valóban nyersen fogalmaz, de véleményem szerint a szaktudásával sincs probléma. Anyukámat 14 évvel ezelőtt műtötte. Az utolsó pillanatban került hozzá. Egy másik orvos félre kezelte, majdnem belehalt. A Molnárnak köszönhetjük, hogy anyukám túlélte és tökéletesen felépült! Én tavaly szültem nála. Nem volt egyszerű a szülés, végül császározni kellett. Ügyeletes volt akkor éjszaka, reggel 7-kor lejárt a munkaideje, 8.03-kor szültem, de még 10-kor bejött megnézni, hogy vagyunk, ránézett a picire is. Én biztos, hogy a következő 10 évben sem váltok nőgyógyászt.

2011. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Szia!


Tőlem is csak jót fogsz róla hallani. Nagyon nehezen estem teherbe. Több nőgyógyász látott alulról, mint pasi. Neki köszönhetem, mindkét terhességemet. Nagyon jól kezelt. Tény, hogy sokszor nyersen fogalmaz. Akár még a kétértelmű vicceket is el tudom képzelni róla. De nekem róla nagyon jó tapasztalatom van.

Anyagiak. Az első terhességem sajnos a 10. héten elment. Hajnali 6-kor hívtam, 9-kor már a műtőből jöttem ki. Akkor nem fogadott el semmit.

A fiamnál végül császár lett. Gyaníthatóan miattam cserélte el a műszakját, hogy éjszakás legyen. Aztán csütörtökön este fél 11 lett mire a császárt befejezte. Mivel a szüleim gyertyagyártással foglalkoznak egy nagy gyertyacsomagba raktam a boríékot. 60 ezret. Nem kérdeztem. Egyik kolléganőmmel egyeztettünk. Bár lettünk volna olyan viszonyba, hogy nem kellett volna restelkedni a kérdés miatt.

2011. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Horváthné Imelyi B. válasza:

Szia!


Én is nála szültem mind a két gyermekem, és ha lesz egy harmadik, azt is nála fogom. Én sem tapasztaltam semmi rosszat. Mikor gondozásra jártam hozzá, én rákérdetem, és azt mondta, hogy 20-100e Ft között szokott kapni. Én 2007, 2008-ban szültem a gyerekeim, és én 40.000 Ft-ot adtam mind a kettőnél. Császárral szültem. És persze végig jártam a magán rendelőbe a gondozást.

2011. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Örülök, hogy azért jó tapasztalatokat is olvashattam. Egyelőre úgy néz ki, én is maradok nála. Az összegre meg azt hiszem rákérdezek a vége felé.

2011. márc. 29. 16:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2008-ban szültem nála.Kerek perec megmondta hogy 80 ezer forintot kér.Az biztos hogy nyers a modora.Sokszor surolta a határt.(tapasztaltam)De nagyon jó szakember.
2011. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


2007-ben, 2009-ben és idén is Nála fogok szülni!!! Sosem volt Vele semmi problémám. Én nem kérdeztem tarifát, kiírva pedig nincs (vajon miért?). A hálapénzt hagyjuk meg hálapénznek (de ez egy másik téma!). Nyugodtan ajánlom bárkinek, aki ORVOST keres! Szerintem nem azért járunk szülész-nőgyógyászhoz, hogy bókokat vagy mellébeszélést halljunk. Velem sosem volt nyers, sem kétértelmű! Mindig lehet rá számítani, akár személyesen, vagy telefonon. Sosem tekint kérdést fölöslegesnek, és készséggel válaszol, persze fölöslegesen nem beszél. Neki a nő és gyermeke egészsége a fontos! Amúgy pedig Ő is ember, lehetnek rosszabb napjai is. Nem hiszem, hogy van olyan orvos, akiről csak jót lehet hallani, olvasni. "Pár" gyermeket már a világra segített, nem kéne egy-két véleményre túl sokat adni! Persze a személyes tapasztalatod alapján, Neked kell döntened! De nem férjet keresünk, hanem hozzáértő orvost. ;)

2011. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!