Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan rendeződhetnének a...

Hogyan rendeződhetnének a fajások?

Figyelt kérdés
40 hetet betöltöttem tegnap összevissza jöttek fajások végül bejöttem a kórházba ahol kiderült hogy 2 ujnyi a méhszáj viszont leálltak a fájások. Addig nem csinálnak semmit amig be nem indul magától és nem lesz rendszeres. De ki vagyok teljesen borulva mert abban biztam hogy babázunk és lehwt hogy még napokat kell itt töltenem. Nyákdugó is elment már. Szerintetek mesdig huzom így?
2016. júl. 6. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, lepcsozes, a mellbimbó ingerlese, valami termeszetes hashajtó, Pl szilvalekvar segíthet. Hogy meddig húzod, azt nem tudni
2016. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lépcsőzésre a szülésznők mondják, hogy nagy butaság és ojqbuttoa nem ajánlják. A szexet szokták még javasolni.
2016. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy minden bosszúság ellenére nyugodj most meg, és próbáld meg elhinni, hogy a baba tudja, mikor kell elindulnia (valószínűleg túl korán indultatok be, mert még csak rendszertelen fájásaid voltak, de most már ezen nem lehet változtatni, és nem is kell.)

És ÖRÜLJ neki, hogy nem csinálnak semmit, mert ez nem mindenhol evidencia. Úgy fog a legjobban sikerülni minden, ha magától indul, nem, ha az orvosok rásegítenek.


Ha a nyákdugód teljese egészében távozott, akkor 72 órán belül meg szokott indulni a szülés is. Jó jel, ha egy kicsit barnás-pirosas a nyákod, de ha nem, az sem baj.


Furán hangzik, de lehet hogy a babácska megvárja, amíg nem stresszelsz már ezeken a dolgokon és akkor indul el.


Szóval relax. Ha van kórházi kert, akkor menj és sétálj egy nagyot, igyál sokat, és mozogj, amennyi belefér, ne feküdj egész nap.


Elmondom én hogy jártam.

A harmadik gyerekemmel voltam túlhordásban, és hiába az orvosom nem akart volna befektetni, mert minden rendben volt, a protokoll miatt a betöltött 41-en be kellett feküdnöm.

5 egész napot kellett bent töltenem szülés előtt, és az első pár napban én is csak ki voltam készülve, ugyanis inkább lettem volna a családommal, napi egy db CTG-t csináltak, erre ambulánsan is bemehettem volna, orvos rám se nézett két napig.


Aztán találkoztam egy szülésznővel, akit korábbi szülések óta ismertem. Ő mondott nekem hasonlókat, hogy amíg el nem fogadom a helyzetet és nem "teszem le" ezt a csomagot, addig nem fog menni.

És neki lett igaza, spontán beindult végül.

2016. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így jártam csak én 37 hetesen, végül engem hazaengedtek és még otthon is várakoztunk egy ideig, összesen 2,5 hét volt még, nyilván neked ennyi nem lesz.

A lépcsőzés nem jön be, én minden nap lépcsőztem mert 4. emeleten lakunk lift nélkül. Aznap mikor beindult a szülés még nem volt időm lejutni előtte. :D

Szóval nehéz, én nagyon megbántam, hogy bementem a kórházba, napokat töltöttem még ott és nem történt semmi.

2016. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi. Nagy ritkán egx apró fàjás és ennyi. Itt akar még 2 hét is lehet mert azt mondta a doki hogy terminusátlépés van a 40 hét utàn, túlhordásról a 42 hét után beszélünk.
2016. júl. 7. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!