Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hét előtt szex?

6 hét előtt szex?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz 5 hete,hogy szültem. Teljesen jól vagyok, már csak nagyon pici barnás folyásom van. Szerintetek lehetünk már együtt párommal? Mindketten nagyon vágyunk már rá.. Nyilván óvszerrel,amíg nem megyek dokihoz... Ti hogy voltatok vele?
2016. júl. 12. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem fontosabb volt a méhem és az életem.
2016. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Én nem kockáztatnék a helyedben. Nem véletlenül van a 6 hét.

Persze biztos lesznek olyan válaszadók, akik már a 4. hét után virgonckodnak, de én egyik szülésem után sem veszélyeztettem volna az egészségemet. Biztos én vagyok az aggódós, de ha belegondolok, hogy bármilyen baj miatt kórházba kerülnék, és a kicsim otthon kellene hagynom, hát...


Ha annyira bátrak vagytok, menj vissza a dokidhoz holnap, és mondd el neki ezt, kérdezd meg, mi a véleménye róla.

2016. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Még az egyes nyugati protokollok szerint is legalább a vérzés (barnázás is vérzés!)elmúltát meg kell várni. Magyar protokoll szerint meg a 6 hetet.
2016. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Van egy kb. 30 cm átmérőjű óriási seb a méheden (méhlepény helye ugye + ha volt császármetszés, akkor annak a sebe), aminek nagyon nem tesz jót, ha a szeretkezés közben, a hüvelyben lévő normális baktériumok is felmennek (hiszen a nyitottabb méhszájon könnyen feljutnak a pénisz "pumpálásának" segítségével). Lehet, hogy nem lenne semmi, de akár olyan fertőzést is kaphatsz tőle, hogy a méhedet is ki kell venni... Megéri ez a rizikó? Várjátok ki a 6 hetet, nézze meg az orvos, hogy minden begyógyult-e rendesen, utána annyit szeretkezhettek, amennyit a baba mellett csak tudtok. Ezt a 1.5 hetet már ki lehet bírni, és nem csak vaginális úton lehet intim együttlétbe kerülni a pároddal, legyetek kreatívok ;)
2016. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
UH ne viccelj már ,én kb 3 hónapig gondolni sem tudtam rá ,ráadásul varrtak is .Hát az első olyan volt mintha a szüzességem vették volna el úgy fájt .Eszembe sem jutott a répa (elnézést).Első szülésem volt 28 évesen .Most 33 vagyok a másodikat várom és már most elvonultam 6 hét alatt kb 2 szer ha voltunk 3 percig.Ilyenkor nem szeretem ha macerálnak vagy is inkább a babó miatt ,szülés után pedig egyszerűen eszembe sem jut.
2016. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy külsőleg mi látszik, hogy vagy, nem csak az számít. Tudod odabent is van egy állapot és mivel nem látsz magadba, így nem véletlenül van a 6 hét! Belül is helyre kell ám jönni!!!
2016. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Melyik részét nem èrted annak hogy HAT HÉT?
2016. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

a vicc, hogy még barnázol, ergo egyértelmű jele van annak, hogy nyílt sebed van!

mi az, hogy jól vagy? az egyetlen jele annak, hogy még nem forrt össze a méhed, ha vérzel/barnázol vagy még sárga folyásod van.

2016. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Barnás folyás=még be nem gyógyult seb. Az is lehet, hogy még 2-3 hétig várnotok kell, ha az orvos úgy látja jónak.
2016. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyilván,még barnázok eszünkbe se jut,de napról-napra kevesebb...ma beszéltem a dokimmal, jövőhéten tudok menni ,mert utána nyaral, addig már mindenképp várunk!
2016. júl. 12. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!