Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hete szültem. Attól félek,...

2 hete szültem. Attól félek, hogy nem lesz ugyanolyan a szex. Lesz olyan mint terhesség előtt volt? Mennyi idő még rendbe jön minden odalent?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne félj minden rendben lesz. Nekem 4 hónap volt az az idő amikor már semmit nem éreztem. Mintha nem is szültem volna.
2009. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

7 hónapja szültem, még mindig fájdogál...

Szerezz be sikosítót, jól fog jönni!

Bár én még szoptatok, gondolom azért is fáj még, mert most elsősorban gyerektáplálásra van beállva a testem, nem gyerekcsinálásra (már elnézést). A barátnőim, akik már nem szoptatnak, egyből észrevették a jelentős javulást a szex terén!!

2009. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!6 hósak vagyunk és még fáj...már nem is szoptatok...
2009. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7 hete szültem, és már nem fáj.

Kinek hogy. Én féltem, de alaptalan volt.

2009. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

7 hete szültem, egy hete orvosi vizsgálat után vágtunk bele, abszolút nem fáj, sőt!!! Szerintem ez abszolút egyénfüggő, ne féljél tőle. Én szoptatok, és nincs semmi gond!

2009. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tényleg mindenkinél változó. nekem is nagyon fájt az elején, de ahogy újra ,,hozzászoksz" könnyebb lesz.

nem ugyanolyan a szex szülés után, nálunk sokkal jobb, szerencsére. sajnos olvasni olyat is , aki nem kívánja szülés után hónapokig.

2009. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem jobb, mint előtte. Azt vettem észre, hogy -számomra is fura mód- de sokkal érzékenyebb a hüvelyem, kevésbé igénylem a csikló izgatását.

Amúgy változó, sokan sokáig szenvednek, sokaknak már a 4. héten semmi bajuk.

Mi is 4 hetet vártunk, az első pár alkalommal volt 'szűzlány' efektus, de az is csak pár pillanatra, azóta semmi gond.

Ha már nem vérzel, nem váladékozol és felkészültetek, próbálkozzatok és ne adjátok fel.

2009. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 hónapja szültem, és még mindig fáj :(
2009. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!