Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerdai szulesinditas miatt...

Szerdai szulesinditas miatt kedden kell bemennem a kórházba. Muszáj reggel 7-8kor?

Figyelt kérdés

Az előző terhessegnel 7orat mondták aztán mire feljutottam volt legalább 9ora. Aztán egész nap ott unatkoztam mindössze egy ctg volt.

Este kaptam tagito 8 után.

Mindenképp reggel kell menni betegfelvetelre vagy lehet dél körül is vagy utána?

(Sote 1)


2016. júl. 17. 21:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem volt vagy 9 óra mire az ambulancian foglalkoztak velem a betegfelvetel kapcsán.
2016. júl. 17. 21:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is kedd reggel 7-re kell, hogy menjek. (Uzsoki) Nekem mégcsak nem is indítanak. Aznap töltöm a 40 hetet.
2016. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Minek ilyen korán menni? Én úgy döntöttem fel8korul kelek és majd 9re beerek. Aludni akarok egy jót mert amikor indítanak majd masnap, reggel 6kor kiszednek az ágyból ctgzni.

Nekem 41hetesen indítanak én terminuskor nem feküdtem be ebből vitát se voltam hajlandó nyitni az ambulancian.

2016. júl. 17. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem hotelbe készülsz, hanem kórházba. Azért kell reggel menni, hogy mindent el tudjanak intézni. Plusz nem is az ambulanciara kell menni, hanem a betegfelvetelre
2016. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Most ez tényleg kérdés? Már bocs, de nem a te igényeidet hivatott szolgálni a betegfelvétel időpntja. Mindenkit 1 időpontra hívnak, hogy gördülékenyen mennek a dolgok. Nem mindegy hogy hol vársz? Ne ezen az 1 napon múljon már, hogy kialszod-e magad vagy sem. Feküdj le előbb! -.-
2016. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Baromira nem mindegy, mert van otthon meg 2 gyerek és nem mindegy nekik sem, hánykor rángatom őket ki az ágyból, hogy útközben elvigyuk a nagymamahoz őket.

Soten az ambulancian kell várni, onnan küldenek az "elfekvobe" betegfelvetelre. Tavaly tavasszal született a 2.gyerek akkor így volt.

2016. júl. 17. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Ott mindig így van. Most is.
2016. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Annak a két gyereknek sem ezen az 1 napon fog múlni a lelki nyugalma. Ennyire merev napirenddel hogy tudtok él i? Sosem lehet kizökkenteni őket mert világvége lesz?
2016. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

Hát ha tavaly tavasszal született a 2. és most megint szülés előtt állsz, akkor vannak nagyobb gondok is felétek, mint a gyerek felboruló napirendje vagy a te kényelmed.. :D

Ha ennyire kényes vagy és ilyen súlyos problémát okoznak neked az efféle dolgok, védekezhettél is volna, akkor most otthon ülhetnél a porontyokkal, és senki sem zaklatna téged ilyen fárasztó procedúrákkal...


Istenem...

2016. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi probléma nálunk. 3 gyereket akartunk az első 8 éves.

Nem akartunk megint nagy korkulonbseget. Szerencsére normális munkahelyem van így nem fillérekért kell otthon lennem. (300 fölött kapok a gyerekekre). Párom is normális munkát végez normális pénzért (szakács).

Imádom amikor velemenyeznek mindenféle akarkik amikor a kérdés nem ez volt.

2016. júl. 18. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!