Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36Hkm 2tol faj a hasam,...

36Hkm 2tol faj a hasam, reggel muzlit ettem attol nem lehet. Gorcsolget a petevezetoknel, es a meh teteje iszonyuan faj.2szer voltam?

Figyelt kérdés
WCn, de nem lett jobb. Szerintetek ez jòslò fájás? Vettem meleg zuhanyt nem mult el. Meddig tart az ilyen fajdalom? Vagy ez gyomorrontas? Srgitsetek
2015. aug. 16. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az is lehet, hogy megindul a szülés...végül is már a finishben vagy, elképzelhető, hogy hamarabb jön.

Egyfolytában fáj, vagy bizonyos időközönként jönnek?


Ha nem múlik, azért én elmennék az orvoshoz, vagy az ügyeletre, hogy nézzék meg. Legfeljebb hazaengednek.

2015. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 36 hetes vagyok. Nekem is volt ilyen a múlt héten. Déltől jöttek folyamatosan a fájások, eleinte 30 perc különbséggel, majd éjfélkor már 10 percesek voltak. Nagyon beijedtünk, hogy lassan indulni kell, de nem volt olyan erős a fájdalom, hogy elinduljunk. Nekem sem múlt el a meleg víztől sem. Nagy nehezen elaludtam, de éjjel felriadtam, akkor már volt 7 perces is, utána 20, majd megint bealudtam. Reggel még volt vagy 2-3 fájás és utána elmúlt. Azóta sincs semmi.... Ha erősebben fájt volna tuti indulunk a szülészetre, de így próbáltuk húzni, és szerencsére jól tettük. Ha neked annyira fáj, inkább menj be max feleslegesen, minthogy baj legyen.

Most látom, hogy tegnapi kérdés.... Elmultak a fájások? Hogy vagy?

2015. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!