Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után normális hogy...

Szülés után normális hogy hullik az ember haja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg, sürű hajam van illetve csak volt.Mikor fésülködöm akkor egy maroknyi haj a fésűn marad.
2008. szept. 29. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezen teljesen normális.Revalid kapszulát szedtem, de van a Bánfy hajszesz, Varga hajcseppek, de ha nem szeretnél drágát venni(mert ezek nem olcsók), akkor vannak még a drogériában ilyen olcsóbb hajhagymanövekedést serkentő különböző hajszeszek.
2008. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én 5 hónapja szültem, és iszonyatosan hullott a hajam. Azt mondták, normális dolog, és hogy semmit sem kell vele csinálni. Nekem is dús hajam volt, de a homlokom felett majdnem teljesen kikopott a hajam. Hajmosáskor már a mosogatóbol vittem be a fürdőszobába azt a műanyag szűrőt, hogy felfogja a kihullott szálakat, és persze nekem is marokszámra csorgott fésüléskor is.

Mostanában figyeltem meg, hogy rengeteg új, babahajam van, és már a hajhullás sem vészes. Gondolom, már regenerálódtak a hajhagymák, és ezért állt meg a hajhullás.

Kitartás, hamarosan elmúlik! Boldog babázást!!!

2008. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is nagyon hullik a hajam, de csak most lett hirtelen kevesebb. Látványosan! A lányom fél éves és eddig csak zavart, de most már kicsit aggódom. Állítólag a szoptatás alatt végig hullik a hajad.
2008. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem szoptatok egy ideje, de még mindig hullik a hajam. A patikában vettem egy Beauty Caps nevű étrendkiegészítőt, attól hirtelen jobb lett. Nem tudom, szoptatás alatt lehet-e szedni. Meg nem is olcsó - ez sem.
2008. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden "műtéti beavatkozás" után (így szülés után is) természetes a hajhullás. Ennek fél éven belül el kell múlnia. Ha nem, akkor érdemes egy hajgyógyászt felkereseni. Kitartás!
2008. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Beszélj a háziorvosoddal,kérj laborvizsgálatot,lehet hogy vashiányod van.
2013. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!