Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szakember Dr Melczer...

Milyen szakember Dr Melczer Zsolt Sote II?

Figyelt kérdés
Egyáltalán úgy összességében milyen a szülőszoba,gyermekágy,újszülött osztály ebben a kórházban?
2010. ápr. 16. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A dokit nem ismerem. A szülőszoba olyan, mintha magánkórház lenne, a gyermekágy még 3 éve nem volt a toppon, de az újszülött osztály és az intenzív utánozhatatlan.
2010. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ.Kifejtenéd bővebben a véleményedet?:)Mit jelent az,hogy utánozhatatlan?Gondolom Te ott szültél,milyenek a tapasztalataid?Minden érdekel.Szeptemberben fogok szülni,és most keresem az ideális kórházat:)Szülésznőt lehet fogadni?
2010. ápr. 16. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kórház én most fogom a másodikat szülni, és a világ összes pénzéért sem mennék máshova. Sajnos szükségünk volt (igaz csak fél napra) a gyerekintenzívre. Olyan nagyon-nagyon segítőkészek és alaposak voltak, mindent elmondtak kérdés nélkül is, és megnyugtattak, hogy mi miért van és mi lesz ezután, mit, hogy kell csinálni. Szóval tündérek, és nagyon híres ez a kórház a gyerekintenzívjéről. A gyerekágyasok is nagyon segítőkészek és kedvesek, mindenben segítenek és elmagyaráznak mindent (pelenkázás, szoptatás...). Szülésznőt lehet fogadni én is fogadtam.. Szóval szerintem csak ide menj, ha biztonságban akarod tudni a gyerekedet. Ha máshol szülsz és szükség lenne gyerekintenzívre, akkor elviszik a babád és te ott maradsz egy másik kórházban távol tőle. No ne legyen rá szükség, de nem árt gondolni rá.
2010. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tudom ajánlani a dokimat, de nem túl olcsó, de messze a legjobb.
2010. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor viszik el, ha az adott kórházban nincs gyerekintenzív. És általában nincs. Itt a legjobb szakemberek dolgoznak.
2010. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszodat!Azért a Melczer dokit kérdeztem,mert régről ismerem őt,de nem nála szültem,és nem a Sote-n.A Te dokidnál mit jelent a drága?Csak szülésre fel lehet fogadni?Szülésznőt kit ajánlasz?

Mert én Sztk-s dokihoz járok szülésre fogadnék csak.

2010. ápr. 16. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csak szülést bevállal-e, de szerintem nem, és más épkézláb doki sem, mert nem tudja mi történt veled a terhesség alatt, mik a leleteid és mi nincs meg és miért. Nem kockáztatnak egy látatlan beteggel. Szülésznőnőt tudok ajánlani. Ő kb. 35000 lesz, ha érdekel írj privit.
2010. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nála született a kislányom császárral, minden szépen rendben ment, csupa jót tudok csak mondani...

A kórház is rendben van, nem jöhetnek be a szobába látogatók, ezért lehet pihenni, mindenben segítenek a nővérek...

Ha lesz még kisbabám, újra odamegyek...

2010. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2010. ápr. 21. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!