Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mávban (ÁEK) adnak szüléshez...

A mávban (ÁEK) adnak szüléshez hálóinget vagy sajátban szülünk? Kb hány bugyit és hálóinget készítsek be?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját hálóing kell bugyit pedig ne nagyon készíts ill. normál bugyit egyáltalán ne. Vegyél Tena eldobhatós hálós bugyit meg Tena betéteket (jó nagyot) mert nagyon fogsz vérezni szülés után még otthon is bőven.
2010. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én is a mávban szültem 3 éve. Nem nem adnak hálóinget..Én minden napra készítettem egy bugyit és 4 napig voltam bent,és a hálóingből én eggyel többet vittem mert szülés után eléggé erős még a vérzés!!! Gratulálok a babához és sok sikert a szüléshez is....
2010. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia.én 7 hete szültem ott.a szüléscsomagba készíts be halóinget bugyit és betétet is mert ugy visznek fel az osztályra h átöltöztetnek.könnyü szülést...
2010. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én tavaly nyáron szültem ott. Nekem volt 3 hálóingem,de mivel abban,amiben szültem véres lett,az már ügye ment haza,így maradt 2,de az meg nem volt elég,mert összevéreztem sajna..Így apa hazavitte kimosni,és hozta is be,miután megszáradtak..:) Bugyiból én is ilyen eldobhatósat vettem,de nem tenát,hanem valami no name-et,ami teljesen megfelelő volt a célnak...meg olyan betétet is...! Ja...és bugyiból én olyat vettem,amiben 5 volt egy csomagban,és az pont elég volt.. A babának is amúgy kell vinni pelust,mert nem adnak. Viszont ruhát azt adnak rá,sőt ajánlják is,hogy ne vigyél,nehogy összekeveredjenek,mikor lecserélik mondjuk fürdetésnél..


Könnyű szülést kívánok,és gratulálok a babádhoz! :)

2010. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok megint...


a popsitörlőről megfeledkeztem,hogy azt is kell vinni...a többi dologból van ott egy pelusozón. (popsikrém,alkohol,köldöktisztítópálcika,meg ilyenek...)

2010. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-4 hálóing, eldobható bugyi (ajánlom a Tena hálós bugyit), pelus (mert csak napi 4-et adtak, de amin olvasom, nyár óta már annyit sem), inkontinenciabetét (napi 4 elmegy belőle, ha nem több), papucs, zuhanyzós papucs, 2 törölköző. Babának elég akkor behozni ruhácskát, ha viszitek haza. Lánykák rózsaszínbe, fiúk kékbe vannak öltöztetve. :) Gyors és könnyű szülést kívánok!
2010. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 27. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hete szültem ott...

kell hálóing,mert beöntés után abba vagy késöbb szüléshez adnak korházit,aztán a benttöltöt napokat már megint csak saját hálóingben vagy pizsiben vagy.

Bugyit igyél és Tenát!

JKönnyű szülést,jó egészséget nektek!

2010. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!