Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A menstruációs fájdalom...

A menstruációs fájdalom tényleg olyan mint a szülés, csak nem olyan erős?

Figyelt kérdés
Illetve ha van itt olyan, akinek sosem fájt még görcsölt a menzesz, ti hogy bírtátok a szülést, mennyire fájt?
2016. júl. 20. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elég erősen szoktam görcsölni, amikor menstruálok, de a kettőt nem lehet összehasonlítani szerintem. Mondom ezt úgy, hogy könnyen szültem, egy óra alatt meglett a baba a kórházba érkezéstől számítva.
2016. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet összehasonlítani a kettőt. Még a gyenge jóslófájás is teljesen más érzés. A fájások brutálisak tudnak lenni a végére, főleg mikor úgy érzed, hogy totál egybefolynak, de szerencsére elég jól vagyunk összerakva, mi nők. Ha kibújik a bébi, mindent elfelejtesz. ;)
2016. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nekem nem is a hasam fájt, hanem hátul a derekam. Frankó volt. A végén már azt sem tudtam, hogy hol, mi és mennyi ideig fáj. De kibírtuk mind.
2016. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem havi alatt is a derekam fáj,de teljesen máshogy... Semmi gondom nem volt a szüléssel. Nyilván fájt,de nincsenek úgy rossz emlékeim róla,hogy többet ne akarnék. A beöntés meg szülés után az osztály wc-je hagyott mély nyomot,ami miatt most a tesónál inkább magánszobát fogok fizetni,ha üres lesz.
2016. júl. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A jósló hasonlított nekem egyedül. Combba sugárzó görcs volt, mint nekem menstruáció idején, de az éles fájások egészen mások voltak, az intenzitás pedig ezerszeres.
2016. júl. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Össze sem lehet hasonltani!
2016. júl. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, hasonlítható a szülési fájdalom bármihez is? Ha erősségében nem is, azért jellegében érdekelne, van-e olyan, amire egy kicsit is emlékeztethet. Első gyerekemet várom és nagyon kíváncsi vagyok.
2016. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jellege hasonlított, amikor a vajúdás kezdődött. Az erőssége viszont nem.
2016. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!