Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszést követően...

Császármetszést követően érzem az ovulációt?

Figyelt kérdés

Többször volt olyan, hogy fájdalom, görcsök jelentkeztek, ami akár ki is terjedt a derekamra, hol erősebb, hol gyengébb. Mindig elmentem vele nőgyógyászhoz, mert nem tudtam mire vélni, de mindig negatív lett a vizsgálat eredménye.


Felírtam, mikor voltak eddig menstruációim császárt követően, és felírtam azokat az időszakokat is, amikor ez a görcsös fájdalom jelentkezett, és kb. két menstruáció közötti félidőre tehetőek.


Létezhet, hogy az ovulációt érzem? Sosem éreztem szülés előtt. Egyáltalán: ilyen jellegű panaszokkal járhat az ovuláció?



2016. ápr. 18. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem éreztem meg,de még görcseim se voltak vérzés idején....aztán szültem és minden megváltozott.
2016. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hmm...

én előtte és utána is pontosan tudtam mikor van

nem nem fájt vagy görcsölt semmi

csak egyszerűen érzem h ma van


a császár után sokáig nem volt vagy 8 hónapig se mensim se semmi ...

majd mikor lett akkor pici barnázás pár hónapig majd visszaállt


simán lehet h neked ezzel jelzi a tested - kb 1év kell h minden ott bent helyreálljon a ciklus meg a hormonok meg az izmok egyebek

2016. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt nagyon fájdalmas, görcsös volt a menzeszem. Császár után ez elmúlt, viszont az ovuláció lett teljesen hasonló (de az legalább csak fél napig tart, nem egy hétig).
2016. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem császárral szültem,de szülés óta én is pontosan megérzem.Előtte mindig csak saccoltam mikor lehet.Nekem az ovus tünetek a korai terhesség tüneteire hasonlítanak.
2016. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj az ovu,kegyetlenül,császármetszés után.....
2016. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!