Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már 2 hete minden nap jóslóim...

Már 2 hete minden nap jóslóim vannak, mikor szülök már meg végre?

Figyelt kérdés

egyik nap nagyon görcsöltem, folyamatosan jöttek a fájások, 5 percenként és 1 percig tartottak, de elaludtam a mérés közben, és amikor felkeltem akkor már elmúltak. de azóta minden nap vannak görcseim,fájásaim, keményedek is. ez most már így lesz még hetekig? vagy számíthatok arra, hogy nemsokára megszülök? nyitva van a külső és középső méhszáj 1 ujjnyira, és el is van vékonyodva.

normális hogy állandóan görcsölök, minden nap? vagy ez már a szülésre utal?

37hkm


2016. júl. 25. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Magnéziumot szedsz a görcsökre? De még ne siettesd a szülést, had legyen odabent.
2016. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az passz mikor szülsz meg már végre.... nálunk ha minden oké akkor a 41. héten indítanak. Többnyire a 41. hét utánra ritkán húzzák el az országba, tehát a legvégső esetbe is 4 heted lehet hátra.
2016. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 hétig voltak mindennapos jóslóim majd csak beindult magától 39+5 hetesen pedig már azt hittem magától nem indul be. 37 hetesen pont volt téves riasztás is, amikor kórházba mentem. Ahhoz képest..
2016. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szedek magnéziumot már, az orvos szerinte megakadályozza a szülést.
2016. júl. 25. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A 36. héttől nem szabad magnéziumot szedni, ezekkel a jóslófájásokkal készül a szervezet a szülésre. Azt, hogy meddig tartanak a jóslófájások, senki nem tudja megmondani, elég egyedi. Nekem például nem voltak, csak keményedések. Amíg elmúlnak, és nem erősödnek, addig nincs itt az időtök. Kitartás!
2016. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
36 hét után nem tilos mg-t szedni.A szülést nem akadályozza meg!Végig szedtem és mégis beindult magától.
2016. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héttől voltak jóslóim. Az orvosom ajánlására én végig szedtem magnéziumot. Mindig azt mondta, hogy ha a gyerek ki akar bújni, ki is fog. Az a kis magnézium az időpontot nem befolyásolja. 39+6 hétre született a kislányom.
2016. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 36. het utàn en se szedhettem magnéziumot.Nekem kemènyedések voltak s azok voltak össze-vissza s utolsó héten folyt el a magzatvíz.
2016. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!