Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beköltöztünk új otthonunkban...

Beköltöztünk új otthonunkban és szeretnék lakásbiztosítást kötni, júliusban meg szülök! Tudtok olyan biztosítot ajánlani aki erri fizet? Lehet császáros leszek egészségügyi okból!

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mire fizet?
2016. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Necces, de nem valószínű. Végig kell nézned az összes biztosító összes ajánlatát, különösen a szerződéses feltételeket, mert abban van a lényeg. Van olyan biztosító, amelyik fizet szülésre, de csak akkor, ha a szerződéskötéskor még nem terhes az illető, ezt úgy védik ki, hogy csak az olyan szülészeti eseményeket fizetik, amik a szerződéskötést követőenttöbb mint egy év múlva történnek. Olvasgasd az ajánlatokat, de üzletkötőnek ne higgy, mert ők mindenre azt mondják, hogy persze, amikor meg kérnéd a pénzt, akkor majdnem körberöhögnek, hogy honnan gondolod, hogy jár bármi.
2016. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy találsz. Ha jelenleg még nem lennél terhes, köthetnél.
2016. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A biztosítások általában 30 nappal a szerződéskötés után lépnek életbe. De az is lehet, hogy több, el kell olvasni a feltételeket.


Előre nem látható eseményekre fizet, így terhesen nem tudsz kötni a szülésre.

Egy másik példa: kiönt a folyó, előbb-utóbb eléri a te házad is. Nem mehetsz be a biztosítóhoz, hogy aztán 1 héttel később fizessenek.

2016. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pl rákosan sem köthetsz biztosítást arra, hogy ha rákbeteg leszel akkor a biztosító fizeti a kezeléseket.
2016. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sincs ilyen. Császárra nem hinném,hogy fizetne bárki is.
2016. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Valóban létezik ilyen.Mi is szerettünk volna kötni mikor terhes lettem.Viszont egy évnek el kelltl telnie a biztosítás megkötése és a császár között.
2016. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A lakásbiztosítás nem fizet szülésre.

Ahhoz külön erre kell biztosítást kötni. Viszont azt nem szülés előtt 1 hónappal. Hanem teherbe esés előtt legalább 1 évvel.

2016. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Van olyan lakásbiztosítás, amelyik fizet egészségügyi eseményekre? Én eddig azt hittem, azt csak személyhez köthető biztosítások teszik...
2016. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kiegészítő biztosításként általában köthető a lakásbiztosításhoz személyi biztosítást, ami lehet élet, vagy balesetbiztosítás. De egyrészt drága, másrészt ezek nem túl professzionális termékek, így maradjon a suszter a kaptafánál elv alapján a lakásbiztosítás legyen lakásbiztosítás, az életbiztosítás pedig életbiztosítás. De a szülésre, az ahhoz kapcsolódó kórházi ellátásra, napokra stb a legtöbb biztosítás nem fizet. De csak ismételni tudom önmagam, át kell bogarászni a különböző a különböző biztosítók különböző ajánlatait. De általánosságban elmondható, hogy ritka, hogy egyáltalán a szülésre fizessenek, hát még úgy,.hogy már terhes vagy. A biztosítók nem hülyék. :-)
2016. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!