Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma éjjel arra ébredtem, hogy...

Ma éjjel arra ébredtem, hogy nagyon kell pisilnem. Mire letoltam a pizsinadrágom már csurgott is. Lehet magzatvíz?

Figyelt kérdés

Tudom lerágott csont már, de lehet a magzatvíz!? Nem fáj semmim. Már egy órája is van, hogy fekszem, de nem folyik. Szagát én nem érzem édeskésnek.

Tegnap nagyon megviselt az időjárás is. Teljesen kész vagyok, folyik rólam a víz, verejtékezem nagyon.

34 hetes vagyok.



2016. júl. 26. 03:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szivároghat
2016. júl. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan betétet, ami jelzi a magzatvizet.
2016. júl. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A magzatvizet ha folyik nem tudod szabályozni, visszatartani. Ha nem vagy biztos inkább menj be a kórházba és nézesd meg mi a helyzet.
2016. júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor nekem folyni kezdett a vizem, nem éreztem, hogy pisilnem kellene. Csak elkezdett valami folyni. És nem tudtam visszatartani.


SZóval szerintem neked már nagy a pocid, és az nyomja annyira a hólyagod.

Ha bizonytalan vagy, menj be a kórházba, vagy vegyél betétet, ami elszíneződik a magzatvízre.

2016. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vissza tudtad tartani?! Akkor nem magzatviz. De inkább go a kórház! Megnézik (ilyenkor sokszor amúgy is elmegy a víz) de inkább 2 szer feleslegesen tudod...:)

Nekem is hajnali 5 kor jött valami bementunk és csak fel 10 kor öntött el az egész, addig semmi. :)

Hajrá :)

2016. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem, hogy pisilnem kéne, amikor elfolyt a magzatvizem. Sőt, előtte hangot is hallottam, valami halk, kattanásszerű zajt, nagyon érdekes volt, pont az ágyon csúsztam odébb, és először azt hittem, a csontjaim kattantak így, de abban a pillanatban éreztem, hogy folyik a meleg folyadék a lábam között, és már pattantam is fel (az új ágyról :D ). Utána is csorgott tovább, és esélyem sem volt szabályozni. Járkáltam a lakásban, és kis tócsákat hagytam magam után, a férjem meg jött utánam mindenhová felmosóval, amíg én bedobáltam a bőröndömbe, amit kellett :D

Szóval ha te azt érezted, hogy pisilned kell, és utána el is múlt a vizelési inger, akkor az nem magzatvíz volt.

2016. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vettem betétet. Azóta semmi nem volt. Csak olyan hirtelen történt, hogy ilyenkor megijed az ember. Amúgy is elég stresszes vagyok mostanába.
2016. júl. 26. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!