Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól félek, h ha éjjel...

Attól félek, h ha éjjel folyik el a magzatvizem akkor nem ébredek fel rá. Veletek hogy volt?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama

2013. márc. 4. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hajnal 3-kor fura érzésre ébredtem,felpattantam az ágyból és már ömlött is a magzatvíz.Szerintem úgyis fel fogsz ébredni rá,ha így kezdődik.
2013. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tuti hogy felébredsz! :) nekem volt egy pukkanás a pocakomban, megfordultam és már folyt is! 2,5 óra múlva megvolt a baba
2013. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minimális mozgás kell hozzá, hogy folyjon.
2013. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én megébredtem éjjel, gondoltam akkor kimegyek pisilni is. És ahogy mozdultam egyet, már folyt is a vizem. Szerintem azért ébredtem fel.
2013. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én most sem tudom, hogy hogyan ébredtem fel, csak arra emlékszem, hogy repülök ki az ágyból, ki a folyosóra (még gyorsan félrerúgtam a szőnyeget) mert úgy ömlött mint a Niagara.

Nyugi, fel fogsz ébredni, mert azt nem lehet nem észrevenni :-) Minden jót Nektek!

2013. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne aggódj rajta! Tuti észreveszed!!!! és ha nem? bár ezt nagyon kétlem!!! akkor sincs semmi gond!

Ismerős mesélte, hogy a kórházban egy csaj nst-re ment, mikor mondták neki, hogy nincs magzatvize, hát szépen lassan elszivárgott neki, úgy hogy észre sem vette. Sajna császár lett belőle, de jól vannak. De neki már régóta nem lehetett. Az alvás meg gondolom max 8 óra, bár nem tudom milyen pózban és mennyire jól alszol. Én állandóan forgolódom, így pár óránként felkelek. Forgás közben meg tuti észrevenni, hogy nem túl száraz a helyzet, gondolom.

Szóval ne aggódj ezen!

Üdv: 39 h.km

2013. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én felébredtem éjjel 2-kor,felültem,és folyt a víz:) Vicces volt,mert megijedtem,azt se tudtam mi van,csak réztam fel a páromat.Hű,de kipattant a szeme:)

Fel fogsz ébredni,hidd el:)

2013. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ne ébrednél fel. :) Hajnal fél 2-kor ébredtem arra, hogy pisilni kell. Kimentem, visszafeküdtem, de valami nem stimmelt, olyan fura volt... Fészkelődtem egy kicsit, majd egy apró pukkanást hallottam, és már ömlött is a víz... :) Hidd el, ezt nem lehet nem észrevenni.
2013. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan nem éjjel indult meg a szülés, de hallottam egy kis pukkanást, és utána már ömlött is a víz! Ezt nem lehet nem észrevenni! Sokkal több jön, mintha bepisilnél (bocs :))! Pedig gondolom azt is észrevennéd! :) Szóval ne aggódj!

Könnyű és gyönyörű szülést!

2013. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem alvás közben kezdett el folyni a vizem, és még terhesen is nagyon mélyen tudtam aludni hálistennek. Az első pillanatban úgy pattantam fel, mint akit kígyó mart meg. Ezt nem lehet átaludni, ne aggódj!:))
2013. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!