Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Adjatok még tippeket szülés...

Adjatok még tippeket szülés megindítására, légyszi! Mindent kipróbáltam, amiket itt olvastam, de semmi nem használ. esetleg talán van még vmi? . Be kell feküdnöm jövő héten 41hetes vagyok. Nem szeretnék szülésindítást.

Figyelt kérdés

ezeket próbáltam:

-séta, lépcsőzés, tonikot iszom, erős kaják, szeretkezés és orgazmus naponta többször.

aktív vagyok, főzök-mosok-takarítok, ablakot is mostam, udvart rende raktam, virágot ültettem....

esetleg mit javasoltok még?

tegnapig nem éreztem pánikot, poénra vettük a párommal a "próbálkozásokat", de amikor a dokim közölte, hogy a hétvége után nem várunk tovább, megijedtem... szeretném, ha magától bújna ki!


2010. ápr. 17. 14:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Nekem még azt is javasolták,hogy próbáljak minél melegebb vizet engedni a pocakomra fürdéskor.Persze csak amíg bírod,nem kell magad leforrázni!!!!Igaz nekem nem jött be,pedig én is mindent megpróbáltam...Hátha neked bejön ez a "módszer"
2010. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
köszi-köszi!!!!!!
2010. ápr. 17. 15:50
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a borsmentateát javaslom,hogy probáld ki. Nekem a hasam bekeményedett (még fájásokat is produkált,elöször 40 percenként,majd 17 percenként,majd a végén 5-6percenként) csak az NST azt jelezte hogy még kicsi ez a fájás. Igaz csak 2 pohárral ittam.

A méhszáj 1 ujjnyira kinyilt(elötte kedden teljesen zárt volt)s csütörtökön este mentünk be kórházba ugyhogy valami hatása biztos volt. 1 éjszakát betn töltöttem a kórházban,másnap azt mondta a doki hogy nincs változás ezért hazajöhetek ha szeretnék.

Ja és a babám már 2 napja alig rugkapál(1-2) ezért gondoltuk hogy ez már valódi fájás. Egyébként ma kellene megszületnie kb.

Mivel szombatra vagyis mára vagyok kiira ezért azt mondta a doki ha 1 hétig nem történik semmi akkor inditják csak meg a szülést nálam. Mondom akkor hazajövök mert 1 hetet nem akarok szinte a felesleges semmittevésben tölteni.(Másik kismmamának 9napja ugyanaz a helyzet mint nekem s neki se inditották meg a szülést. )


Sok sikert a szülésedhez és remélem minnél hamarabb megszületik egészségesen a baba!

Majd ird meg hogy bevált-e a tea esetleg! S bocsi hogy sokat irtam:D:D

2010. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

neked is köszönöm, hogy válaszoltál. ezt is kipróbálom!

amúgy szedem a homeós bogyókat a 36.héttől és iszom a málnalevél teát is... azoknak azért van hatása, mert a méhszájam szépen alakul.

aztán a végén már azt sem fogom tudni, hogy mi volt hatásos! :-))))))))))))))))))))))))

majd megírom, ha lesz vmi.

További szép napot!!

2010. ápr. 17. 17:02
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
én a 40. héten 1 kanál ricinus olajat ittam, a szülésznő mondta.Éjszaka fájások másnapra már meg is letta baba. sok sikert
2010. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a málnalevél tea segített
2010. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem segített semmi,pedig kifestettem egyedül a hálónkat 40 hetesen.

Végül 41+3 naposan szültem.

Hétfőn befektetett adoki,azt mondta,ha szerdáig nem szülök,szerda reggel megindítja.

Nem volt rá szükség,szerdán hajnalban elment a víz,semmi előjele nem volt és tök zárt voltam.

Ne aggódj,bármikor megindulhat a szülés.

2010. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az általad felsorolt praktikák nálam sem váltak be. Ajánlották a bábakoktélt, de én nem mertem kipróbálni. Hátha Te bátrabb vagy. 0,5 deci ricinus, ugyanennyi pálinka, és 2,5 deci 100%-os gyümölcslé.

Ha most lennék ilyen szituban, biztos kipróbálnám, mert nekem betöltött 42 hetesen császár lett.

2010. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vált be, hogy kétszer egy nap meleg vizet engedtem a pocimra( ahogy már előttem is írták)+ a férjem megmasszírozta a vállam derekam és hátam a fürdések után.

Könnyű és mihamarabbi szülést kívánok!

2010. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
a második gyermekemet én is 41 hétre szültem.megfürödtem egy nagy kád melegvizbe.nekem segitett annyiba hogy másnap mentem szülni.2 óra alatt megvolt.könnyü szülést és boldog babázást.
2010. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!