Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a vélemény dr Rák Tiborról?...

Mi a vélemény dr Rák Tiborról? Szülés miatt

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 09:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Kaposváron
2010. ápr. 18. 09:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Háát, egyik ismerősömnél aki ikreket várt, a szüléskor nem érték el, ezért az ügyeletes doki vezette le, holott évek óta hozzá járt. Egy másiknál is ugyanez történt. Persze lehet, hogy pont a két ellenpéldát hallottam:(((
2010. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ismeretlenként felhívtam, nem vette fel, majd kicsit később visszahívott. Telefonon adott tanácsot, hálás voltam, hogy egy kérdésért nem kell orvoshoz mennem, pláne fizetnem.

Két vendégem jár hozzá, egyikőjük szült is nála, maximálisan meg van vele elégedve.

Én meg lehet, hogy pont a két jó példát hallottam. Na, akkor most jól megkevertünk, igaz? :)

2010. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Szerintem csak magadra és a megérzéseidre hallgass, mert az a jó. Mindegyik dokiról lehet hallani jót és rosszat is, olyan úgy sincs, hogy csak jó vélemények vannak. Én a Seffer Tiborhoz jártam majd a Nyilasnál szültem Kaposváron és max. elégedett voltam, holott sokan őt sem szeretik.Az ún. hatodik érzék megsúgja, hogy jó-e a doki vagy sem, mármint neked megfelelő-e.Jó egészséget kívánok neked és a babának!
2010. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok eddig meg vagyok elégedve vele, segitetzt mikor nem jött a baba, most 26 hetes vagyok, ha hivom, mindig ráér az nap vizsgálni, a korházban, nem kell mennem magánba. a szülést is levezeti ö ajánlotta fel. eddig nincs vele bajom, pedig véletlenül kerültem hozzá 2 éve
2010. ápr. 18. 10:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem szörnyű! Hála égnek közvetlen nem volt dolgom vele, de amiket hallottam, hogy hogy bánt a betegekkel...

2010. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ciccda válasza:
Engem egy éven keresztül "kezelt" de mindig visszatért a probléma, de ő közölte semmi bajom meg még ő nézett hülyének. Elmentem magánrendelésre, fizettem egy vagyont, hogy megtudjam mi bajom (amit a Rák Tibor nem tudott megállapítani és félrekezelt). Ráadásul a nem megfelelő kezelés és gyógyszerek hatására még nagyobb probléma alakult ki nálam. De lehet ha magánrendelésére megyek akkor normálisan kezel, de így, hogy sztk-s rendelés volt nem foglalkozott velem rendesen.Hát nekem ez a véleményem erről az orvosról.
2013. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az egy vadállat. Édesanyámat ma kísértem be a Kórházba és pont ő rendelt,kb 08:45-08:50-re értünk oda. Anyukám 13:30 körül került sorra és amiket bement össze vissza nyomkodta a telefont,az aszisztens nőnek kellett megkérdeznie anyukámtól,hogy mi a panasza a drága Dr. úr oda se figyelt. A vizsgálat óta nagyon fáj anyukám hasa,mert olyan durván vizsgálta meg. Szerintünk egy bunkó vadállat. A nőgyógyászaton még voltak 8-an 9-en akiknek szintén ez a véleménye.
2016. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!