Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tudtok Dr panka Tiborról,...

Mit tudtok Dr panka Tiborról, vagy szültetek már Dr. Panka Tibornál? Ha igen mi a véleménye róla, és mik voltak az elvárásai?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

én egyszer voltam nála uh vizsgálaton, ő állapitotta meg a terhességemet-de végül nem ő lett a fogadott orvosom.

akkor nagyon kedves, készséges volt velem. én hallottam már róla jót is, de sajnos rosszat is...

az egyik ismerősöm 8hónapja szült nála.az orvos elutazni készült, a barátnőm 37hetesen volt nála vizsgálaton, ami nagyon fájt neki, "megtekerte". alig birt hazamenni és érezteh vmi nem ok otthon ezért visszamentek a korházba, megvizsgálták-látták mi van, kérdezték h van e orvosa s ki-mondta h a Panka erre a nővérke(v nem is tudom ki pontosan) állitolag azt mondta h hát igen, a Panka szokott ilyent csinálni, h nála legyen a szülés(vagy akkor mikor épp ügyel stb)..

no ha ez igaz(s nem feltételezem h kamuzott az ismerősöm) akkor nagyon gáznak találom....

de biztos van aki csak jót tud mondani rola...

ha beirod a gugliba h nőgyógyász pécs forum v hasonlót akkor sok oldalt dob ki, ahol olvashatsz tapasztalatokat-véleményeket.

2011. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én sima vizsgálatokra (nem terhesen) hozzá jártam, mindig kedves segítőkész volt, meg voltam vele elégedve. Amikor terhes lettem, nem hozzá jártam. Nem azért, mert nem akartam, csak egyéb tényezők miatt úgy alakult. Az egyik ismerősöm nála szült ikreket, és nagyon dicsérte. De tény, hogy a terhesgondozással, szüléssel kapcsolatos tapasztalataimat nem tudom veled megosztani.
2011. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!