Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szobabiciklizés beindíthatja...

A szobabiciklizés beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a séta beindíthatja, de sajnos nem tudok sétálni menni, mert sokszor elájulok (a baba nyomja az artériám), ezért muszáj itthon maradnom, hogy gyorsan le tudjak feküdni ha baj van. Szerintetek a szobabiciklizés beindíthatja? Már nagyon szülni akarok, nem bírom már.

38hkm


2016. aug. 2. 19:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem hallottam túl sok jót az utolsó időben történő kerekezésről, de az tény, hogy a szomszéd elment bringázni és aznap éjjel megszült.
2016. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%

A baba a 40. héten érett, ha már akarsz gyereket, akkor ne akarj neki rosszat es bírd ki ezt a két hetet.


Ha korábban szsületik, az neki mindig rossz, legfeljebb életben marad, de jót nem tesz neki.

2016. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2es, ne túlozz, semmi baja nincs azoknak a babáknak, akik a 36. hét után születnek.
2016. aug. 2. 19:20
 4/20 anonim ***** válasza:

3 gyerekes anyuka vagyok,írom a tapasztalatokat!

Első baba 39 hét spontán indult!

2. baba 37.hét doki úgy megvizsgált ,hogy rá 4 órára folyni kezdett a magzatvíz.

3. baba 38 hét. emelgetés miatt bevéreztem,jobbnak látták megindítani a szülést. Nem szándékosan emelgettem de nem volt segítségem,kisfiam is pici volt nem tudott felmenni a másodikra és nem volt lift. Mindhárom egészséges:))

2016. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem ne trükköz...biztos hogy nagyon rossz lehet, hogy feküdnöd kell, de szerintem élvezd ki, én kapáltam még a 40. héten is kint a kertben, aztán 1,5 évig azt kívántam, bár csak alvással és fekvéssel töltöttem volna az utolsó 2-3 hetet...a baba tudja hogy mikor szeretne kibújni, minden ilyen siettetés csak veszélyt jelent ránézve.
2016. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

42. héten született a fiam.

Hidd el, mindent kipróbáltam, amiről hallottam, hogy beindul tőle a szülés.

Fűszeres kajákat, lépcsőzést, szexet, fürdőt, stb. Mindent!

Semmi se használt.

De látod, ő se maradt bent. ;)

2016. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem marad bent örökre, de nagyon jó lenne már megszülni, mert nagyon nem bírom már. Állandóan elájulok, nem tudok csinálni semmit, még ülni se tudok, mert úgy meg nem kapok levegőt, a gyomrom teljesen kész van, szinte alig híztam az egész terhesség alatt, mert az 5. héttől hányok, még most is. Illetve súlyosan vérszegény is vagyok, hiába szedem a vasat. Így nem tudok semmit csinálni, se házimunkát, se lemenni a boltba, se semmit. Már az összes izmom leépült a 9 hónapnyi fekvéstől. Szóval szeretném ha kint lenne amilyen gyorsan csak lehet.
2016. aug. 2. 19:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez alapján amit itt leírsz, én nem ajánlanám a biciklizést.

Teljesen el vagy szokva a mozgástól, ha most megerőlteted magad, akkor magaddal szúrsz ki, mert annyi energiád nem lesz, hogy kitold a babát.

Ráadásul meghúzhatod az izmaidat, szalagjaidat, ha ülni sem tudsz, hogy akarsz felmászni biztonságosan a bringára?

én nem csinálnám.

Türelem, már nincs sok hátra!

2016. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
pont azért ne próbálkozz a szobabiciklivel, mert hónapok óta nem mozogsz, nincs jól a gyomrod stb. a lépcsőzésre is azt mondja a nőgyógyászom hogy hatalmas baromság, mert azon túl hogy leszakad a méhlepény (ami végzetes is lehet) semmi eredménye...és biztos hogy nem kockáztatnám a természetes, komplikáció mentes szülés esélyét két hét miatt, ha már eddig kibírtam. nagyon nehéz lehet neked, szorítok hogy minél előbb beinduljon!
2016. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Könnyebb lenne, ha lenne valami előjele a szülésnek. De ez a legrosszabb, hogy nem tudom, mikor lesz végre vége. Mert akár holnap is megszülhetek, de lehet akár még egy hónap is hátra, ha a 42. hétig bent marad. Minden nap úgy kelek és fekszek, hogy megpróbálom "megbeszélni" a babával, hogy ma már jöjjön, próbálok koncentrálni, hátha segít valamit. Bár eddig nem úgy tűnik. És sajnos semmi jele, hogy jönni akarna a közeljövőben, a méhszájam 1000, és a méhlepényem meg 1-es érettségű, szóval még akár a 42. hétig is kihúzhatom... :( Nem tudom, mit csináljak, olyan rossz, hogy 9 hónapja haszontalan vagyok, nem tudok dolgozni, még itthon se, annyira se vagyok képes, hogy a 10 percre lévő boltba lemenjek. Amikor megpróbáltam, akkor elájultam. Még az orvoshoz is valakinek jönnie kell velem aki autóval elvisz, mert a buszon elájultam legutóbb, mert senki nem adta át a helyét. Szóval teljesen haszontalan vagyok, és csak gondot okozok mindenkinek, főleg hogy már hetente kell CTG-re is járnom :(
2016. aug. 2. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!