Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan akinek rendszeres...

Volt olyan akinek rendszeres (pl 5 percenként jelentkező) haskeményedéssel indult a szülés?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy befeszül, bekeményedik a has, tart 0,5-1 percig, aztán "visszaernyed" normális állapotúra, de ezt 5-6 percenként. Némelyik keményedést enyhe menstruációs görcsök is kísérik, de a legtöbb "sima haskeményedés". Vagy nem indul a szülés csak tágulgat már?

2016. aug. 3. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet a szülés előjele is! Irány a kórház.
2016. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Nekem igy indult. De en nem rohannek a korhazba egybol, az tuti. 24 oraval az elso ilyen kemenyedes utan mentunk be a korhazba, addigra voltam 4 cmre kitagulva. 4 oraval kesobb szuletett meg a fiam.

Ha meg nem toltotted be a 37. hetet, akkor termeszetesen azonnal korhaz. De ha mar amugy is itt a szules ideje, akkor folosleges rohanni.

2016. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Persze, lehet a szülés indulásának jele! Főleg, ha itt az ideje. De azért még nem kell rögtön a kórházba rohanni, eltart néhány órát. Attól függ, milyen messze vagy a kórháztól, ha öt-tíz percre, akkor inkább otthon figyelgess még, a kórházban lelassulhat a vajúdás! Én a 2. gyermekkel 2 perces szabályos keményedésekkel kezdtem vajúdni, fájdalom nélkül. Csak kb. két-három óra múlva lett igazán fájdalmas, utána indultunk kórházba.
2016. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keményedés szülés volt?
2021. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!