Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki idén a Szent...

Szült valaki idén a Szent István kórházban?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem.

1. Kellett-e házassági anyakönyvi kivonat, és ha igen akkor az eredeti vagy 90 napnál nem régebbi?

2. Voltatok-e szülés felkészítőn? van értelme? jó volt?

3. Mik voltak az általános tapasztalataid?

4. Miket kell bevinni? Mi az amit ad a kórház? Apukának pl. kell beöltözős ruha?

Bármi más infót szívesen fogadok.:)


2016. aug. 9. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Minek kellene a hazassagi kivonat? Gondolod, hogy csak ferjes asszonyok jarnak szulni? Apasagi nyilatkozat kell a gyerek anyakonyveztetesehez. Ami nem regi. Ennyi
2016. aug. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hűha..Nagyon okos vagy köszönöm a hozzászólást..tudod aki házas annak az anyakönyvi kivonat kell nem pedig apasági nyilatkozat. Apasági azért kell, hogy az apa "elvállalja", hogy ő a gyerek apja, azonban aki házas ott vélelmezik, hogy a férj az apa így nem kell, hanem a házassági..de amúgy sokat segítettél köszi :D
2016. aug. 10. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:

1, vigyel minden papirt. Abbol baj nem lesz sose. Kenyeg, hogy friss legyen, ha esetleg a csaladihoz, gyedhez, stb is kell akkor legyen.


2,Mikor en voltam szulesfelkesziton akkor megmutattak a szuloszobat, meg mindent. Az jo volt, de amugy egy szimpla beszelgetes volt. Nekem ez a resz nem jott be.


3. Fogadott orvosom volt, kedvesek voltak. Nem tudom itt mit irhatnek. Sajat szobam vokt, igy a tobbieket nem lattam.


4. Sajnos surgossegi csaszarom volt, apa nem volt jelen, de vittem mindent it jonak lattam. Legfeljebb nem vettem elo. Nem akartam, hogy a korhazi cucot adjak ra. Igy minden sajat volt.

2016. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!