Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki akinek fogadott...

Van valaki akinek fogadott orvosa dr. Kósa Zsolt? (II. Női Klinikán szülünk). Ahogy közeleg a nagy nap egyre jobban félek és kicsit meginogtam jól választottam-e. Aki tud írjon róla valamit.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy barátnőm ajánlotta, de én senkinek sem ajánlanám.:( Azt sajnálom, hogy annak idején amikor az első rosz érzésem volt vele kapcsolatban nem mentem azonnal más orvoshoz.:(

De ez nem jellent semmit. Mi a gondod vele? Hány hetes vagy?

2010. ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom..igazából egy rossz érzés...Ami egyre erősödik.

Már 30 hetes vagyok,nem merek ugrálni,hova mehetnék és rengeteg pénzt oda hordtunk már neki,nem beszélve arról még mennyit fogunk(csak a szülésért is).

Egyszerűen csak elkezdtem félni mindentől..:(

Egyébként mi volt a tapasztalatod amiért ezt írtad?Meséld el légyszi mert érdekel.

2010. ápr. 20. 06:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!Nagyon jó orvos Kósa!Hozzá jártam a terhességem alatt,nála is szültem januárban!!Császározott,nagyon szép a hegem!Ne félj a szüléstől,ha már ott leszel,nem lesz időd félni!Hidd el,azt fogod majd várni,hogy minél elöbb túl legyél rajta!Remélem tudtam segíteni!Ha van még kérdésed írj,válaszolok rá!!!
2010. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én írtam, hogy senkinek sem ajánlanám...8 hetes terhes voltam amikor először mentem hozzá. Elöször nem találta a szívhangot. Mondtam, hogy lennie kell. 3 pozitív tesztem van. Áttett egy másik gépre, akkor már látszott a kis lüktetés. Erre azt mondta, hogy "csatát nyertünk, háborut nem, valószínüleg missed ab lesz." (Gondolhatod, hogy mit éreztem!) Megkérdeztem, hogy miért? Mert tul pici- volt a válasz. Felírt hüvelytablettát, és egy hét mulva kellett mennem ismét. A köv. vizsgálat, UH, után vérezni kezdtem. Mondtam neki azt mondta, menjek, majd ellenőrzésre, ha már nem vérzek. Azt se mondta, hogy ágynyugalom. Egy hét múlva, hívtam, hogy görcsölök, azt mondta, ha jobban görcsölnék, menjek be az ügyeletre. A 11 héten vetélés lett. Fel se vette a telefont, megírtam Sms-ben, nem reagálta le. Az Uzsokiban 4 orvos nézte meg a picit, mindenki szerint korának megfelelő fejlettségű. Sok vizsgálat következett. A vetélés oka: STRESSZ...

A mostani orvosom egészen más. Elmondta mit tegyek, mit ne, hogy a babát ne veszélyesztessem. Úgy éreztem velem örül, és megnyugtató volt az egész hozzáállása. Napokon belül szülök.

2010. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak írom:Sajnálom ami veled történt,nekem is volt két vetélésem(nála)és én azokat a rossz időszakokat sokkal jobban éltem meg nála..törődött,foglalkozott velem,valamiért mostanában(31hetesek vagyunk)kezdett jönni ez a bizonytalanság..de váltani is félek..:S

Neked jó szülést:)

2010. ápr. 26. 22:32
 6/14 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak:Köszönöm,egy kis pozitívum is jól jön:)

Csak annyit kérdeznék,hogy szüléskor mennyit adtatok neki?Kis dilemmában vagyok azért kérdezem.

2010. ápr. 26. 22:35
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
:)Ne félj,hidd el nem lesz semmi baj!Érti ő nagyon is a dolgát!A szülésznőd(ha nincs fogadott)valószínű Emese lesz,Ő egy nagyon kedves nő!!Közvetlen,sokat segít!Mi 70ezret adtunk szülésre.Kérdezz nyugodtan:)
2010. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az összeget ő mondta(kérdeztétek?)vagy ti annyit gondoltatok?Szülésznőt még nem tom.,.kaptam számot,hogy kit hívjak,lehet fogadok mert idáig amiket olvastam olyanoktól akik nem fogadtak mind negatív tapasztalatokkal gazdagodtak..:S

Csak az a baj,hogy ez már így is elég húzós....:S

2010. ápr. 27. 17:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ő az orvosom, egy barátnőm ajánlotta, mert többször vetélt és meddő nőkkel is foglalkozik. Sajnos volt egy vetélésem, amit nála éltem át, de nem az ő hibája volt, mindent megtett, támogatott egy valag gyógyszerrel.

Most ismét kisbabát várunk - aki az első lesz, így gondolhatjátok, mennyire várjuk már. eddig minden ok, kedves velem, kérdezhetek bármit. Az igaz, hogy nem olcsó és általában a pénzes helyeket javasolja először vizsgálatokra, de sztem jó orvos.

2010. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Végül nála szültél? Tapasztalat? Kb úgy vagyok most, mint te akkor: nagyon szimpi volt, és most bizonytalanodtam el, 37 hetesen...
2013. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!