Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki akinek fogadott...

Van valaki akinek fogadott orvosa dr. Kósa Zsolt? (II. Női Klinikán szülünk). Ahogy közeleg a nagy nap egyre jobban félek és kicsit meginogtam jól választottam-e. Aki tud írjon róla valamit.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hacsak nem programozott császár, ne szüljetek nála. Én augusztusban szültem, nem jött oda, csak varrni. Jó ideig a kórházból el se tudták érni, és mikor végre sikerült 3 ujjnyi tágulásnál, csak annyit mondott a szülésznőnek, hogy majd 4 ujjnyinál szóljon. Jó vicc, onnan kb 5 perc a kitolás... És a szülésznő is azzal fogadott, hogy majd varrni ér ide a doktor úr vagy esetleg a legvégére, előbb nem szokott, mert nagyon elfoglalt.
2013. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 3 éve szültem nála, nálam a szülőszobában ült 10h-tól egészen 16:40-ig, amikor is kiderült hogy császározni kell. Onnan mentünk a műtőbe.
2013. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát a II. szül. klinikáról mindig hallani valami

rosszat

2014. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Más orvos ?
2014. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!