Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetesen szülni?

36 hetesen szülni?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 36+1 napos. Körülbelül 2-3 napja esténként nagyon erősen begörcsöl a hasam úgy mint amikor megjön. Elméletileg csak jósló fájások de egyre gyakoribbak és egyre erősebbek, félek nem sokáig marad bent már a pici. Az lenne a kérdésem, hogy akik így szültek hány napig voltak bent a babával a kórházban és minden rendben volt-e a későbbiekben?

2016. aug. 23. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 hetesen szültem a kisfiam. Be mentünk az ügyeletre mert kicsi vérzés volt es bent is tartottak , kaptam tüdő érlelőt, vasárnap mentem be es kedden megszületett. Minden rendben volt, tökéletesen egészséges kisfiú. Pénteken delelott mehettünk is haza. Azóta is minden rendben vele, semmiben se volt soha elmaradva. Most egy vidám, cuki napról napra egyre okosabb ügyesebb 19 hónapos kispasi.
2016. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ismerősöm szült nemrég a 36. héten, a baba súlya rendben volt, viszont besárgult, ezért több mint egy hetet benntartották. Mondjuk ennek nem hiszem, hogy a korábban szüléshez volt köze.
2016. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok a csöppséghez! :) :)
2016. aug. 23. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az osszes ismerosom megszult egy honappal elobb a nyaron. Mindenki egeszseges. Csak en szenvedek meg mindig...
2016. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most vagy 36+2 5 nap és 37 hetes leszel. Az már nem koraszülött.

Én 10 éve szültem 22évesen a 37. Hétre. Semmi baj nem volt.

Remélem most is a 37. héren szülök, tovább nem húzom.

23hkm

2016. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!