Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Szent István kórházba...

Milyen a Szent István kórházban szülni, ott lenni 3 napig? Esetleg valami tanács? Minden érdekel.

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 01:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2014 őszén szültem ott, és idén decemberben fogok újra.

Szülni szerintem az egyik legjobb, mi vidékről megyünk fel oda. Alapból természetes szülés pártiak, nincsenek felesleges beavatkozások. Nekünk csodás szülésünk volt, pedig nem volt egyszerű.

A csecsemős osztály bababarát, végig veled lehet a pici, csak anyatejjel pótolnak, segítőkészek, de szólni kell ha valami nem megy. A felszereltség nem egy luxus, csak egy kis éjjeli szekrényed van, többi cuccodnak nincs külön szekrény. Én élveztem a bent létet, nekünk 6 nap volt. A kaja se a legszupibb, majd látod mi az ami jobb lenne ha otthonról hoznának.

A hozzátartozók bemehetnek a szobába, kényelmesen lehettek együtt.

2016. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!