Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem vegeznek vizsgalatot!?

Nem vegeznek vizsgalatot!?

Figyelt kérdés

hetfon toltom a 38. terhessegi heten. elozo baba csaszaros volt. szerdan beakartak fektetni mert fajni szokott a csaszaros hegem. de mivel nem tudtam a heten kire bizni a kisfiam ezert nem tudtam befekudni. ma felhivtam a korhazat hogy kerjek NST re idopontot ahol kozpltek hogy nem vegeznek vizsgalatot semmilyet mivel mar szerda ota bent kene fekudnom. ezt igy lehet?

nagy nehezen ugynezki sikerul megoldani hogy legyen ki vigyazzon a 3 evesemre ameddig a korhazba leszek.

szerintetek ha felhivom a korhazat reggel hogy betudnek fekudni akkor azt mondjak hogy aznap fekudjek be? vagy masnap reggel? esetleg hetfon? ha befekeszek a hegem vekonysaga miatt 1-2 napon belul megcsinaljak a csaszart? bocsi a sok kerdesert csak semmit nem mondtak a korhazba . koszi a valaszokat



2016. aug. 25. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Kellene vmi dokival beszélned. Ő tudja. Olyan meg nincs,hogy nem csinàlnak vizsgàlatot mert nem feküdtél be. Vagy ha ezt mondjàk,akkor kérj róla ìràsos nyilatkozatot...itt àltalàban elgondolkodnak,hogy hoppà. Ha még ezutàn is bunkók akkor oszd le őket és fordulj a betegjogi képviselőhöz.
2016. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Fúúú. Fáj a heged, és nem fekszel be, pedig az orvos ezt javasolja.... Hát inkább vakmerő, mint bátor vagy.

Szerintem holnap hívd fel őket, hogy be tudnál feküdni, és mi ilyenkor a teendő, mikor mehetsz. Szombat reggelt biztos nem fognak mondani, inkább holnap. A császárt sajnos nem tudom mikor csinálják. Amúgy nem volt szó term szülésről?

2016. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

az elmúlt 8 hónapban nem jutott eszedbe, hogy kórházban leszel és kéne valaki a 3 évesedhez? engem ez döbbent meg, hogy 38 hetesen nem tudod megoldani. és ha a szülés indul meg, akkor is maradsz otthon?


szerintem ne telefonálj, szépen a motyóddal sétálj be reggel, a jelek szerint tud róla a kórház, hogy már bent kéne lenned

2016. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Utolsó, képzeld, a kórházat hirtelen én sem tudnám megoldani. Szerencsés vagy ha te igen, és nem is tudod mennyire! Valószínű kérdező is életveszély esetén megoldaná ideiglenesen a hirtelen helyzetet!! Vagy szerinted nem is kellene így tesót vállalni??

Nyugodtan pontozz le, én is megtettem..

Kérdező, az orvosom mindig azt mondja, ha valamit nem akarnak megcsinálni (máshol fogok szülni mint ahol az nst-t és kötelező uh-kat csinálják), írják le, hogy nem csinálják meg.

2016. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ha beindul a szules az utana 4-5 nap.. nem 2 het kb ... mert ha nem vegeznek azonnal csaszart hanem megvarjak a kiirt idopontot bizony annyi ido telik el . nagyszulei azt a parnapot megtudjak oldani .. de azert senkitol nem varhatok 2-3 het szabadsag kivetelt.. mivel mindenkinek dolgoznia kell.
2016. aug. 25. 21:55
 6/12 A kérdező kommentje:
amugy sajnos a termeszetes szules nem lehrt mert vekony a hegem . pedig enis jobban orultem volna neki :( csak az a problema hogy ha az ember egyszeruen nemtudja hirtelen elhelyezni a nagyobbik gyereket. es nincs mas valasztasa mint otthon maradni vele ameddig megnem tudja oldani egybol lekezeloek ... es nemtudom MAS ha ilyen helyzetbe kerulne mit csinalna? otthon hagyna a gyereket.. hatnem hiszem..
2016. aug. 25. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Férjed nem tud szabira menni?
2016. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Engem is folyton be akartak fektetni, 36. héttől, mert túl kicsinek mérték a gyereket (áramlás, lepény jó volt), de nem tudtam a 2 évesem 4 hétre elhelyezni, ennyi szabadság nincs apukának, meg a dolgozó nagyszülőknek sem. Nem feküdtem be és bizony velem is bunkók voltak, onnantól egy rémálom volt az egész. Több mint 1 hetes túlhordással szültem normális súlyú, egészséges babát. Szép is lett volna 6 hetet bent üdülnöm...

Ja amúgy szerintem csak menj be reggel és kész.

2016. aug. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A fiam 7 éve született császárral. Nálunk alap protokoll, hogy 38 hetesen be kell feküdni császáros előzménnyel. Én 38+3 naposan mentem NST-re, akkor közölték, hogy másnap reggel 7kor találkozunk, cuccaimmal menjek. Tehát kedden feküdtem be, minden nap NST, UH áramlás. Csütörtök reggel a viziten közölte a doki, hogy akkor péntek reggel megcsinálják a műtétet. Így a kiírt időpont előtt pont 1 héttel született meg a lányom, ennek ma 3 hete. :D

Én úgy tudom, hogy császáros előzménnyel nem várják meg a kiírás dátumát, hanem a 39. héten kiveszik a babát, legalábbis én megkérdeztem bent fekvés alatt, akkor ezt mondták. A soraidból az jön le, hogy nincs fogadott dokid, nekem sem volt, de attól megkérdezheted akár az NST-n is, ott is lennie kell orvosnak, aki megnézi az eredményeket, menj be reggel. Ha minden kötél szakad, apuka menjen táppénzre a naggyal, gyerekorvos ilyenkor simán kiírja, legalábbis nálunk.


Ez az én kérdésem akkorról, én is beparáztam a befekvéstől:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2016. aug. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

3as vagyok, kedves 4es! nyugodtan pontozz le, nekem igenis döbbenetes ez! igen, nekünk is 2 gyerekünk van, mindkettőnél veszélyeztetett voltam, és igen, úgy terveztük be a picit, hogy a nagy felügyelete meg legyen oldva!

nekünk sincs nagyi, így 6 év lett köztük, de nem is került veszélybe az életünk. szerintem egy tesót csak úgy lehet tervezni, hogy benne van a kórház a pakliban mert bármi történhet sajnos.

lepontozhatsz, nekem nem esik rosszul, viszont tudom, hogy felelősségteljesen döntöttünk

2016. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!