Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnál télen pollenallergi...

Kisfiamnál télen pollenallergia vizsgálatot végeznek. Most is nagyon benne van. Ma már steroidos orrsprayt kapott. Mennyire fájdalmas amikor megkarcolják a bőrt? Mire készítsem fel a kisfiamat.

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a karcolást ne úgy képzeld el, hogy kiserken a vére. Éppen csak odaérinti a szikét, és a bőr felső rétegén lesz egy 1 mm-es karcolás. Nem is látszik, csak majd ha a pirosodás (ha lesz).

Olyasmi érzés, mintha élesebb körömmel picit megcsikarnának.

Lányomnak 20 hónaposan csinálták először, meg sem rezdült.

2015. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Akkor nem lesz gond.
2015. szept. 21. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyire nem fájdalmas. Egy icipici karcolás, semmi több. Izgalmasabb utána negyed órát vízszintesen tartani a kezüket, ülve.
2015. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm 2. Akkor az érdekes lesz negyed óra lesz, nem egy nyugis 6 évesem van :-)
2015. szept. 21. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Igaza van a 2-esnek. Mi úgy oldottuk meg, hogy telefonon vittünk Dóra a kis felfedezőt. Az lekötötte.
2015. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi idős, kibírta. Mesekönyv, esetleg tablet segíthet. Tudom, hogy nem kicsi, de vedd az öledbe és tartsd alulról az alkarját, így nem tud nyüzsögni. Kibírható.
2015. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!