Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár vagy lehetséges a...

Császár vagy lehetséges a sima szülés ilyen korán?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok ,kórházban magzatvíz szivargassal és elkezdett nyílni a méhszáj. Szulhetek simán vagy ki van zárva?

2016. aug. 27. 00:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szulhetsz. A ferjem unokatesoja 24. Heten szult huvelyi uton.
2016. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hol vagy? Melyik korhaz.

Lattam a masik kerdesedet.

Gondolom h nagyon felsz. De ha nem lehet visszatartani akkor nem lehet. Legy pozitiv. Ikreket pl ez ido tajt szoktak szulni. Nem lehet garanralni h minden rendben lesz, de 95%! Mennyi a becsult suly? Hany ujjnyi vagy? H keszul a doki? Szulesre v meg tartja?

Kitartas!

2016. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondanak semmit. Lassan a 3.tüdőérlelőt kapom,de még az osztályra se tudnak levinni mert tele van minden. Zalaegerszegibe vagyok. A magánorvosom még nem jelent meg,pedig tudja hogy itt vagyok. Nem tudok semmit,ha kérdezek is valamit nen kapok rá normalis választ. Elég dühítő.
2016. aug. 27. 09:15
 4/16 A kérdező kommentje:
1400 körül van a súlya
2016. aug. 27. 09:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Most várnak, hogy hasson a tüdőérlelő. Még ők sem tudják mi lesz.
2016. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mennyi idő mire hat? Milyen következmények lehetnek a tüdőérlelőtől? Hogy reagálhat rá a szervezetem?
2016. aug. 27. 11:05
 7/16 anonim ***** válasza:

tüdőérlelőt a baba miatt kapod, hogy az ő tüdeje érjen, jobb legyen, ne kellejen lélegeztetőgépre tenni. a te szervezeted sehogy nem reagál rá, neked már érett a tüdőd.


majd eldöntik, ha csak szivárog a magzatvíz akkor lehet csak napok múlva szülsz, mert a magzatvíz újratermelődik, így van időtök még. bár a fertőzésveszély ilyenkor nő, most azt kell majd eldönteniük, hogy ezt a kockázatot bevállalják, hogy a baba még fejlődjön vagy nem. ismerek olyat aki hetekig feküdt a kórházban döntött ágyban szivárgó magzatvízzel :(

kitartást!majd írj, hogyan döntöttek

2016. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Jól írja az utsó.

A ferjem unokatesoja is Zalaegerszegen szult. Mar 8 eves a gyerek jol van. Na jo kellett egy mutet de jol van. (Nem akarlak riogatni)

2016. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az ő tudejete hat,csak Félek a kimenetelektől. Nem mondanak semmit, az utóbbi tudoerlelo ota annyit kerdeztek hogy van-fájás aztán csókolom.semmi vizsgálat nem volt,pedig megnyugatatna ha még ma legalább a magzatvíz mennyiseget megsaccolnák és megnéznék a méhszájat... De semmi...tegnapbota semmi
2016. aug. 27. 12:01
 10/16 anonim ***** válasza:

A dokid mikorra igerte magat?

A magzatviz 4 orankent ujratermelodik.

Fogalmam sincs ilyenkor mi van. Ha nincs fajasod azt mondanam az jo mert nem tagulsz. De ahogy ezt leirom az gondolom h megsem jo hiszen a szules mar "beindult" szivarog a viz es ha nem tagulsz csaszar lesz. Nem tudom. :(

Borzadzto h semmit nem mondanak. Hivogasd a dokidat.

Elso voltam.

2016. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!