Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár vagy lehetséges a...

Császár vagy lehetséges a sima szülés ilyen korán?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok ,kórházban magzatvíz szivargassal és elkezdett nyílni a méhszáj. Szulhetek simán vagy ki van zárva?

2016. aug. 27. 00:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bejött a dokim. Közölte a labor eredményt illetve hogy a kenetetvetel eredmenyet varjuk most. Gyengébb hasfeszülesek jonnek /elvileg attol is tagulok/
2016. aug. 27. 14:17
 12/16 anonim ***** válasza:

nem tudom kérdező, nekem a 2. gyereknél szintén szivárgott a magzatvíz, 5-6 perces fájásaim voltak egész éjszaka és reggel ugyanúgy csak 2 ujjnyira voltam nyitva ahogy éjfélkor felvettek a kórházban, vagy ahogy szülés előtt 2,5 hónappal már. szóval nem feltétlenül, az azért nagyobb fájdalommal jár általában.


a kenetet a sztrepto miatt vették le, ha pozitív akkor még antibiotikumot fognak adni


pihenjél ha tudsz! éjjel tudtál valamit aludni?

2016. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Aztvegyszer már levették ,két héttel ezelőtt. Semmit sem aludtam.
2016. aug. 27. 15:28
 14/16 anonim ***** válasza:
Kell a friss lelet. Majd írj, hogy mi van veletek.
2016. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
kérdező, mi van veletek???
2016. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudok semmit. Csak annyit hogy minimum 1 hetet bennt kell maradnom. Írok ha lesz valami fejlemény
2016. aug. 28. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!