Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok, mennyire véreztetek?

Császárosok, mennyire véreztetek?

Figyelt kérdés

Első baba, szall ha azt írod, ugyanannyira, mint term. szüléskor, az nekem nem segít sokat :)


Mennyi betét ment el naponta? Van kb 4 nagyon vastagom, mint a pelenka, meg sok annál kicsit vékonyabb, meg még annál is vékonyabb (de ez is vastagabb sokkal, mint amit menzeszkor szoktam). Mennyi kell? Gyakran előfordul, hogy átázik, mellévérzik a kismama? Csak, hogy mennyi váltóruhával készüljek. Szoptatós hálóingem világosszürke, vegyek valami sötétebb színűt, mert esélyes, hogy összekenem?


2016. szept. 1. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Én mindig féltem h átázok így elhasználtam 30db szülés utáni betétet az első pár napban.Utána már csak jó nagy éjszakai betéteket használtam.

Hálóingből kell sok,mert izzadni fogsz,nagyon és a tej is ömlik (jó esetben)

2016. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyaltalan nem volt veszes. Kb mint amikor erosebb a mensi
2016. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
melltartóbetétet viszek, de úgy olvastam, hogy ritka, hogy császár után egyből beindul, inkább 2-3. napon, 3. napon meg reményeim szerint jövök már haza. De akkor holnap veszek még 1 hálóinget. Most 2 szett pizsama van a pakkomban.
2016. szept. 1. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen szules rogton utana mimdenki verzik. Nem majd megjon hanem alapbol van. Ugyanos megszuletett a baba kitisztitjak a mehet meg jo hogy verzik egybol nem par nap mulva
2016. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a melltartóbetét mondatkezdésről gondoltam egyértelmű, hogy a tejre gondolok :)


a vérzés tudom, hogy alapból van

2016. szept. 1. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a kórházban az első két nap használtam csak Tena betétet, de lehet, hogy akkor is elég lett volna a sima éjszakai betét. Itthon 1 hét után már normál betét is elég volt, nem volt annyira vészes a dolog.
2016. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Èn is császáros voltam, alig véreztem éjszakai betétet használtam, de elég lett volna a normál is. Szerintem egyén és szetvezetfüggő.
2016. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sima betétet használtam.Első két nap még kórházit szabadott csak.Utána meg mivel nem volt vészes így nem kellett nagyobb mint menzeszkor.
2016. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tenat használtam, biztos ami biztos, legalább nem kellett izgulni h átazok e. Amugy nem volt vészes, most is annyira van meg menzeszkor...kb. 3 hétig tartott vagy még annyit se. Tej nekem. 3. napon megindult, de akkor még közel sem annyira h ataztassak bármit. Izzadni viszont izzadtam, főleg szoptatás közben, ugyh sztm vigyel sok váltó ruhát. De úgyis jo ha férjed visz tisztát ,akkor nem kell annyit venni se meg pakolni se. Nekem hazavitték kimosni aztán visszahozták (de mondjuk en 5 napot voltam). Inkabb melegitőt vinnék a helyedben, en sokkal komfortosabban éreztem magam normalis kényelmes ruhában mint azokban a hülye háló ingekben, persze csak ha nem szólnak emiatt. Nekem nem szólt senki. Ha nem melegítőben akkor is sima pizsiben voltam.
2016. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
napközbenre egyberuhákat és leggingst pakoltam, az van itthon bőven, hálóruhám nincs nagyon olyan, amiben szoptatni lehet, de veszek akkor ma még egy hálóinget
2016. szept. 2. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!