Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Menstruacio szeru gorcsok,...

Rosen kérdése:

Menstruacio szeru gorcsok, hatfajas, faradtsag. Mennyire lehet kozel a szules? Ugy erzem, kezdek ragorcsolni egy kicsit. Adnatok esetleg tippeket, hogy hogyan terelhetnem el a figyelmem a babarol?

Figyelt kérdés
38+2 hetes vagyok es leginkabb ejszaka vannak menzesz szeru gorcseim, hatfajassal parosulva. Nem hullamokban jon, inkabb folyamatos. Ez mar nehany napja tart, ezen kivul semmi.Igyekszem sokat setalni, meg teszek-veszek itthon, de kezdek mar kicsit ragorcsolni ugy erzem.
2016. szept. 2. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában ez közeli (max. 2-3 nap) szülést jelent, de az egyik barátnőm két hétig volt ebben az állapotban.
2016. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van!!! Este ahogy lefekszem aludni azonnal elkezd görcsölni a hasam meg fáj a derekam... Ebbe vagyok már lassan egy hete.. Tegnap például egy percet se bírtam aludni este... Egyre nehezebb pedig még "csak" 37+5 napos vagyok... Már én is rágörcsölök és minden estét azzal töltöm ha már úgyis görcsölget a hasam akkor legalább erősödjön, rendszereződjön azt szüljünk! :D
2016. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remeljuk, hogy mar nem tart sokaig...Hetfon voltunk a korhazban, mert fajasaim voltak, viszont nagyon gyengek, ugyhogy hazazavartak. De legalabb megvizsgaltak es megtudtam, hogy mar 1cm-re nyitva van a mehszaj. Angliaban elek es itt nem "divat" a rendszeres monitorozas sajnos.
2016. szept. 3. 09:21
 4/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Végül megszületett a baba?:)
2016. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, igen, megszuletett a kislanyom. Vegul 41 het 1 napra lett meg, 3750 gramm es 51 cm. Kis tokeletes :) Nem volt a legjobb szules elmeny, komplikacio volt boven, de vegul is termeszetes szules volt, aminek nagyon orulok. Az anyasag kiralysag :)
2016. szept. 26. 18:14
 6/6 anonim válasza:
Gratulálok! :)
2016. okt. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!