Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nem szoptattak mikor...

Akik nem szoptattak mikor jott meg eloszor?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hetes es meg snem jott meg. Nem kellene mar megjonnie? Orokke fol vagyok fujva mint egy lufi,faj a derekam kicsit a hasam alja is neha,de semmi.

2016. máj. 30. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. hét körül adott gyógyszert az orvos, h megjöjjön. Azt mondta, mivel nem szoptatok, kb 6 hét után már meg kellene jönnie.
2016. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6-7 hét között jött meg.
2016. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvos ad rá gyógyszert. Terhes nem lehetsz?
2016. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.hètig volt folyásom és rá kb 1-2 hétre meg is jött. Én sem szoptattam+császáros is voltam. Am a 6 hetes vizsgálaton nem kérdezte a doki?
2016. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elek,itt nagyon semmivel nem foglalkoznak,majd jon. Juliusban megyek haza,ha addig sem jon meg elmegyek nogyogyaszhoz,csak gondoltam megkerdezem itt volt e valaki igy,mert en ugy gondolom ez mar nem normalis.

Terhes biztos nem vagyok.

Koszonom a valaszokat

2016. jún. 1. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!