Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Babátok születését kiírtátok/k...

Babátok születését kiírtátok/ki fogjátok írni Facebookra?

Figyelt kérdés
Ha igen, képpel vagy kép nélkül, és milyen szöveggel?
2016. szept. 3. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Aki fontos tudja ìgy is.
2016. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Kiírtam, de nem egyből, kb egy hét után, mikor már itthon voltunk, addig nem jutottam odáig :D

Miért is ne írtam volna ki? Rengeteg ismerősöm, rokonom van, akivel nem beszélek napi szinten, hogy mindenkinek külön mutassak képet, stb, de örültek neki. Akit meg nem érdekel, az görgethet tovább. Annyit írtam hogy xy dátumon megszületett Xy, xy cm, xy kg, itthon vagyunk, jól vagyunk és feltettem pár képet.

2016. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

Nem mert nekem nincs feszem ...

A paromnak van de o sem irta ki ...

Kepet sem teheti csak ugy elobb megnezem milyen amit akar


Am a gyerek mar 5 eves de lassan elfelejtheti h kepeket tesz fel rola ... Sajna tul sok a pedo meg egyeb aberalt ott

2016. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok fent.

Anno az iwiw-en fent voltam, tettem ki fotot.

2016. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem tettük ki. Amikor hazajöttünk, akkor raktunk ki egy közös képet. Nem írtunk adatokat, csak hogy együtt az új család. Vagy valami ilyesmit 😊
2016. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem, csak azokat fogok értesíteni, akiket alapból érdeklünk.
2016. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

én a közeli rokonoknak szabályos babaérkezős képeslapot küldtem postai úton, fotóval és megható magam összekreálta rímelős idézettel(később már azon nevettünk, hogy mindenki úgy hív, hogy elsírta magát a meghatottságtól - főleg nők, anyák- az idézeten, alig bírták végig olvasni :))


mivel egy rakás intimkép volt csak, nem is tettem facre(pl háttérben minden a feje tetején áll, vagy szoptatós kép, vagy a mérlegen a képen olyan mint egy pufók pacni)

hanem kb pár hósan csak az igazán remekmű megható képeket amik újságba is elmehetnének.

azóta sem stílusom minden szösszentést kitenni (ahogy eszik, vagy ahogy majszos a tortától, stb, hanem csak az igazán jól sikerült elkapott szép pillanatokat, amit másoktól is jóleső nézni nekem. ugyanis pl a tortamajszos képektől ismerősöktől, ami oly természetes pedig, hányingerem is tudna lenni)

2016. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

*közeli és távoli rokonoknak is hivatalos babaérkezős lapokat küldtem fényképpel, mindennel

aki tudott, látogatott, aki nem, az telon hívott és amikor erre tudott utazni akkor látogatott meg minket

2016. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

3as vagyok


Mi is a baj azzal h nem engedem h a parom telinyomja a feszt a gyerek kepeivel ??

Kint elunk itt nem szokas ez de a parom feszfuggo minden szart megoszt lajkol...

Am meg sajnos nem egy pelda volt mar ra h leszedegettek a kepeket a pedofilok...

Plane azokat kedvelik ahol a gyereken alig van valami...

Aki telirakja a a profiljat vele, az szamoljon azzal h lehet h valaki a kislanyara rejszol...

Ugye milyen szar gondolat? Na ezert nem engedem...


Egy apa

2016. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Amit az apuka ír, nem hülyeség ám, nehogy azt higgyétek! Saját szememmel láttam olyan lábfetisiszta oldalt, ami az iwiw-ről kigyűjtött képekből állt. Az oda látogatók mindenféle undorító dolgot kommenteltek alájuk, pedig csak annyi volt, hogy valaki szandálban és rövidnadrágban látszott rajta... (Mielőtt megkérdeznétek, honnan jutottam oda, azt hiszem, a szanalmas.hu-ról, akkoriban sokat néztem.)


Mindenesetre ez annyira letaglózott, hogy megfogadtam, hogy a gyerekről nem teszek ki képet soha sehova. Aki olyan viszonyban van velünk, annak küldök privát üzenetben, levélben.

2016. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!