Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc Kórház szülésznői?...

Jahn Ferenc Kórház szülésznői? Friss, idei, max. Tavalyi tapasztalatok, esetleg elérhetőség is!

Figyelt kérdés
Orvos nélkül, csak fogadott szülésznővel szeretnék szülni, de senkit nem ismerek és csak régi infókat találok a témában. Pl. aki szimpatikus lett volna, az már nem is dolgozik ott.

2016. szept. 5. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Facebookon van egy csoport: Jahn Ferenc kórházban szülö/szültem

Ott bőven gyűjthetsz infót :)

Én Hamza Zsuzsánál szültem egyébként, ismerősöm ajánlotta és imádtam őt, ha szeretnéd, priviben megírom az elérhetőségét! Nagyon jo szívvel ajánlom :) De hozza kell tennem, hogy tapasztalataim es másoké szerint is minden szülésznő kiváló ott a kórházban, rosszul nem tudsz járni :)

2016. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper, már csatlakoztam is! :D A csoportban még tájékozódom, de megírnád akkor priviben az elérhetőségét!? Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!!! :)
2016. szept. 6. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!