Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőt keresek a Dél-pesti...

Szülésznőt keresek a Dél-pesti Kórházban! Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Orvosom volt az első 5hónapban, aki csak a pénzt várta. Most a védőnőm ajánlására a csepeli sztk-ba járok terhesgondozásra, viszont orvost nem szeretnék. Olvastam szülésznőkről, akik sokkal empatikusabbak és segítőkészebbek...ügyeletes orvos meg mindenhol van. Kihez menjek?

2016. júl. 28. 12:06
 1/3 H_Vivien ***** válasza:
Én Nórit javaslom, kis fiatal, alacsony barna hajú lányka. Igaz nekem nem Ő volt, mert akkor reggel ment haza éjszakából, amikor szültem, de a 36. héten be kellett feküdnöm 3 napra és akkor Ő kezelt. Végtelenül aranyos, kedves lány. Nekem egy magas, szőke hajú, fiatal lány volt, sajnos a nevét nem tudom, de imádtam Őt is, nagyon ügyes, lelkiismeretes lány Ő is (talán Angéla..., nem tudom). Pedig nem fogadtam szülésznőt, nekem dokim volt. Boldog babavárást, jó egészséget kívanok :)
2016. júl. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szabo ildiko!!! En nem fogadtam fel.. veletlen keveredtem hozza.. de le a kalappal elotte!! Nagyon kedves nagyon rendes!! Sokat ott volt velem!! Szeoen vagott szeoen varrt!! Elviselte a hisztimet!! Csak jot rola
2016. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Godone Gizike. Maximalisan figyelembe veszi a szulopar igenyeit mindemelett a baba se vesz el. Kedves, vidam, figyelmes. Barmikor barmivel fordulhatsz hozza a varrandossagtol a gyermekagyas idoszak vegeig.
2016. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!