Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy vagytok 8 hetes kismamák?...

Hogy vagytok 8 hetes kismamák? Mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Vannak itt , olyan kismamák , akik 8 hetesek és áprilisban fognak szülni? Féltek a szüléstől?

Vannak rosszul léteitek , akinek van kedve beszélgetni ., az írjon :)


2016. szept. 5. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jelen. :) 8 hetes vagyok szintén. Nincsenek rosszul léteim szerencsére, néha kicsit émelygek, de nem vészes, és csak rövidebb ideig tart, aztán elmúlik.

A szüléstől nem félek. 3. baba, az első kettő császárral született, mostmár a ő is úgy fog, remélhetőleg most sem lesz komplikáció.

És Te hogy vagy?

2016. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Elviekben 8+5 vagyok, de köv héten megyek kontroll uh-ra,majd akkor ìrja ki a doki a szülés vàrható időpontjàt.

Nagyon sokszor van durva hànyingerem, egyszer egyszer szédülök.

Biztos nem àprilisban szülök ;-),mert 3. baba,és a tesók is 38. héten születtek, bìzom benne,hogy vele is könnyen fog menni, szóval a szüléstől nem félek.

Hogy vagy kérdező?

2016. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! :) nekem semmi bajom :) néha görcsöl minimálisan a méhemnél , de az azért van , mert nyúlnak a méhszalagok. :) meg a fogaim fájnak.. nekem első babuci lesz .. kicsit izgulok , de nagyon várom már , pont ma vagyok 8 hetes:) tegnap voltam uh-on , van szívverrés , de szív hangot nem hallgattunk :(
2016. szept. 6. 07:44
 4/14 A kérdező kommentje:
12 hetesen meg csináltatjátok a kombinált tesztet? Vagy 35 év fölött ajánlott csak? Én 20 éves vagyok:)
2016. szept. 6. 08:51
 5/14 anonim ***** válasza:

Én pont azért nem csinàltatom meg mert 32 vagyok. A korom miatt magasabb kockàzatot hoznànak ki, emiatt meg nem akarok idegeskedni. Egy becslésért pedig nem fizetek 30.000 Ft-ot. Ha van vmi a 12 hetes uh- n akkor inkàbb prena teszt az 99% os.

2#

2016. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sem csináltatom meg. 31 vagyok.
2016. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem én sem. Bizom benne , hogy minden rendben lesz :) nincs a családban beteg :)
2016. szept. 6. 12:04
 8/14 anonim ***** válasza:
én 9. hétnél járok, gyakorlatilag egész nap émelygek és szédülök, második babám lesz. április 6-ra várjuk. én megcsináltatom a kombinált tesztet, 34 leszek idén, az orvosom javasolta, az elsőnél még nem.
2016. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én örülök is meg nem is , hogy nem érzek semmit :) Azt hittem , majd olyan kismama leszek , aki émelyeg , mert terhességem előtt sokszor émelyegtem . De lehet a cigitől , mikor meg tudtam , hogy babám lesz rögtön letettem :)

Tegnap voltam uh-on , de sajnos szív hangot nem mutattak nekem :( csak , hogy ver a pici szíve.. legközelebb ,csak 12+3 hetesen megyek , akkor remélem , hogy hallhatom :)

2016. szept. 6. 13:52
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudni szeretnétek majd a babátok nemét? :) vagy neveken gondolkoztatok már? :)
2016. szept. 6. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!