Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti hányadik hétben...

Kismamák ti hányadik hétben jártok? Mikorra tervezitek a várárolgatást?

Figyelt kérdés
Én 14+3napos vagyok olyan sok szép dolgot talájtam már,január 13 ra vagyok ki írva,más ugy vásárolgatnék,de még korai ugye?

2016. júl. 20. 19:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én 6honapos vagyok már elkezdtem vásárolni rá érsz te is akőrül vásárolni
2016. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

15 hetes 3 napos kismama vagyok. Mi pont ma szerettünk volna a férjemmel venni a babánknak rugdalózót uniszex színben mivel még a nemét nem tudjuk sajnos de nem találtunk megfelelőt.

Itt nem sok a választék ahol lakunk, tescoba se volt semmi úgyhogy majd legközelebb.


Nem korai vásárolgatni, pár apróságot nyugodtan lehet venni neki, a nagyobb dolgokat meg még ráér.

2016. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én 21 hetes vagyok, rengeteg babaruhát és textilpelenkát kaptunk, így azt már nem is fogunk venni. Vettünk még pár játékot, cumit, babakocsit. A közeljövőben max apróságokat tervezek venni, komolyabb dolgokat nem, mivel kb. 2 hónapon belül költözködünk, így még odébb van a fészekrakás.
2016. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Babaruhákat sokat kapunk azt lehet nem is kell venni de babakocsit babaágyat minden ilyen dolgot igen csak azért jobb lenne nem egy összegbe kiadnunk azért gondoltam rá
2016. júl. 20. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok



Mi is kapunk babaruhákat de attól még mi is szeretnénk venni újat is ami nekünk megtetszik amit mi választunk ki! Én nem bírnám ki hogy én ne vehessek neki, a saját anyukája! :)

2016. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

30 hetes kismama vagyok, második baba lesz! :) Ellentétes neműek, szóval mindent cserélek szinte (babakocsi meg kiságy ilyesmik, természetesen semleges színűek). :)

Természetesen már sok dolgot vettem! Épp azon gondolkozom, hogy a jövő heti nyaralás után nekiállok kimosni meg vasalni a holmikat :)

2016. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18.ban vagyok 😊 szerintem bőven ráérek még vásárolgatni.
2016. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En 23hetes vagyok eddig babakocsit legzesfigyelot mellszivot vettunk butorokat kisagyat kapni fogunk.. minden honapban veszunk valami dragabb dolgot, hogy ne egybe kelljen majd megvennunk talan igy annyira nem faj a penztarcanknak, masreszt azert kezdtunk el venni dolgokat mert epp akkor talaltam olyan aron ami 2-3x annyiba kerulne kesobb.. :)

Boldog babavarast!!

2016. júl. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Természetesen én is veszek neki olyan ruhäcskät ami nekem tetszik én sem bírnäm ki :)
2016. júl. 21. 10:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 10+4 napos vagyok UH alapján (mensi szerint 11+4), és 2 hete megvan a babakocsink :D Én ezt nagyon korainak tartottam, de le kellett rá csapni édesapám szerint :) Én a 14. hét után biztosan elkezdek vásárolgatni, de hozzá kell tenni, hogy a babonában egyáltalán nem hiszek. A józan ész szerint azt mondom, a 12 hetes kort illik megvárni, de utána amikor jól esik...
2016. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!