Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárnál fogadjjak orvost...

Gaál Erzsébeet kérdése:

Császárnál fogadjjak orvost vagy ne?

Figyelt kérdés
Körübelül mennyi idősen kell orvost fogadni? Vagy mind1? Nagyon várom a válaszokat mert nemtudom mitcsináljak.
2016. szept. 6. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy császár lesz? Mi az ok? Ki mondta? Ezek azért lényegesek!
2016. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Basszus, arra nem voltál képes egyik kérdésednél se, hogy odaböfögj a válaszolóknak egy nyamvadt köszit, vagy reagálj a neked feltett kérdésekre. Ha már ennyire "várod a válaszokat" ennyit illik megtenni. Bocs, de ez kibukott belőlem, mert zavar, ha "hálátlan" a kérdező.


Egyébként nem, nem kell orvost fogadni ikrekhez sem, császárhoz sem, az ügyeletes orvos ugyanolyan szakember, sőt, meg fogsz lepődni ő egy személyben pártucat másik kismama fogadott orvosa. Ha akarsz mégis felfogadni orvost, az félidőig illik megtenni, utána már nem szívesen vállalják.

2016. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Először is mindenkinek megszoktam köszönni privibe. Másodszor nemvagy köteles válaszolni ès nemis vagyok kìváncsi egy primitìv nő vèlemènyère,kìmèlj meg a beszólásaidtòl. Szevasz
2016. szept. 6. 20:30
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Ne hazudj, mert több kérdésednél is válaszoltam a napokban, mert segíteni szerettem volna és egy darab privát köszit nem kaptam. Nem is várnék, mert nem szokás és értelmetlen is a privi ilyen esetre. Hát ez elég szánalmas önmosdató próbálkozás volt. :)))))


Egyébként most is válaszoltam a kérdésere és köszönöm helyett leprimitívezel. :)))))

2016. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi a problèmád? Unatkozol? Szoktam privibe irni nem mintha közöd lenne hozzá. :) ennyire fáj hogy nemirtam egy köszt? :D uramisten..hagyuk :D szánalmas vagy...
2016. szept. 6. 20:41
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
kérdező te vagy a szánalmas...
2016. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nemkell kommentálnod van rajtad kìvül ezer nő aki normálisan tud tanácsot adni nyugi.
2016. szept. 6. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
te nagyon szerencsés, én egy másik válaszadó vagyok :D
2016. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ès??? Ez az oldal azèr van hogy tanácsot lehessen kèrni vagy adni nem pedig unalom előzèsre!! Nemtudtad? :D
2016. szept. 7. 12:38
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Én fogadnék a helyedben, de ha nem fogadsz akkor is megmutenek. Nem ertem, h mi ez a kiakadas azert mert nem köszönte meg a kérdező. Nekem eszemben sincs ezen megsértődni. Vagy lemaradtam valamiről?!
2016. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!